Únor 2011

jcdhwks

27. února 2011 v 19:08 | darkness |  Moje zpovědnice
Nic dlouhosáhlýho psát nebudu, páč ten pojebanej blog furt blbne a už mě to fakt štve. Nechápu proč to museli všechno měnit, páč je to úplně k hovnu, navíc tady ty ikonky stejnak nefungujou....fakt logika...
Každopádně dávám, vedět, že jsem živá a zdravá, ikdyž teda nemocná. Do školy jsem udělala tradičně nic až mě to začíná dost děsit. Každopádně tenhle týden bude dost brutální. Páč musím vyležet nemoc, máknout do školy, pohnout s diplomkou atd.....prostě krizovka. Jídlo tak na 50%...žádný velký přežírání není, nicméně zdravě moc nejím...prostě mám chut na chleba s nutelou ke svačině, dám si ho...ale alepson se nějak nepřežírám....

ps. tak tedka jdu publikovat tendle článek a jestli se to smaže tak mě klepne už vážně fakt....

Správci BLOG.cz ...

24. února 2011 v 20:21 | darkness
... vyližte si prdel!!!

netopýr

21. února 2011 v 19:27 | darkness |  Můj jídelníček
14:00 bio vanilkový jogurt, 10g musly, 10g kokos, banán
15:30 2 mandarinky, jablko
17:30 2 mandarinky
19:00 200g losos, 50g brambor, omáčka
21:00 salát (50g ledák, 4cherry, 50g okurek, zálivka)
1l zelený čaj, 1l jasmínový čaj

Stává se ze mě netopýr. Ale fakt. Jinak si to nedokážu vysvětlit. At si du lehnout třeba v 11 večer tak stejnak ještě ve 3 ráno civím do stropu. Ráno sice vstanu třeba v 9 ale pak stejnak zase usnu.
Dneska jsem si zase sedla s knížkou do křesla a chrněla jsem v obýváku ( na privátě) asi do 2...a nevadil mi ani hluk, ani denní světlo ani smrad z kuchyně co je vedle ( nejsou tam dveře)....nedokážu si to vysvětlit jinak než, že se ze mě snad fakt stává netopýr nebo upír...a ikdyž třeba fakt náhodně usnu třeba okolo půlnoci tak ten spánek rozhodně není tak kvalitní jako přes den...
Já jsem odjakživa byla noční tvor. Vždycky se mi líp učilo v noci atd, prostě si radši přispím a pak se klidně učím do svítání....nevím, ale odjkaživa to tak mám. Jen tedka mám pocit, že to ženu do extrémů(jak je mím dobrým zvykem)....dneska mám plán. Lehnout si ještě před půlnocí a dát si nákej prášek ( ano odsudte mě za to!!!, ale je  mi to fuk) a pak na ráno na 9 budíka(rovnou 3) a prostě vstát....jinak nevím jak si mám ten rytmus srovnat....

Co se týče jídla tak pokud už nic nepojím(kromě toho lososa a salátu) tak budu celkem spokojená....zítra prostě vstává ráno a hodlám dát životu i jídlu pravidelnost.

prospaná neděle

21. února 2011 v 2:59 | darkness |  Můj jídelníček
9:00 banán, chleba s máslem a solí
16:00 vanilkovej bio jogurt, musly 15g, kokos 15g, banán
19:00 kuřecí stehno, salát(cca 100g salát, 4cherry, dresing)
21:00 2palačinky s pudinkem u kamaráda
1plechovka piva, 2xhorká čokoláda, 1l zelený čaj, 1hrnek borůvkový čaj

Dneska byl docela fajn den. Akorát jsem šla spát strašně pozdě a v noci nevím proč ale spolubydlící dělala vedle strašnej randál, celou noc. Takže jsem se každou hodinu budila a v podstatě nic zase nenaspala. Vstávala jsem ráno okolo 8,30, dala snídani a pak trošku uklízela a šla si číst a u toho se mi podařilo asi okolo 12 usnout a spala jsem až do 4! Normálně za světla jsem usnula a chrněla jak zabitá. Pak jsem trošku zase uklízela atd, pokecala s mámou a večer jsem byla pozvaná ke kámošovi na pokec a na palačinky. Nakonec jsem měla dvě s něčím co chutnalo jako vanilkovej puding a jedno pivo v plechovce. Chtěla jsem koupit víno, páč mám na něj už asi tejden chut, ale nikde neměli, ale stejnak to byl po dlouhý době fajn večer.

 Sice kámoš není můj typ atd, ale nějak jsem si tak celou dobu říkala, jak je to s ním fajn atd a přistihla jsem se, že celou dobu čučím na jeho postel a přemýšlím jak je velká a prostorná a že sex na ní by byl super pohodlnej:)))

 Poslední dobou na sobě začínám pocitovat jak mi chybí sex. Na jednu stranu bych chtěla mít vztah s někým, prostě po dlouhý době by bylo fajn někoho mít, ale na druhou stranu si říkám, že by nebylo špatný mít aspon někoho fyzicky na jednu noc...Nebo alespon udělat něco šílenýho a klidně se líbat nebo i vyspat s nejlepším kamarádem nebo i třeba s přítelem kamarádky atd....já vím, zní to divně a sobecky atd....prostě mít nějakej super zážitek.
Ano, todle všechno mě napadlo když jsem u něj jedla palačinky...:)

nechutně přežraná

19. února 2011 v 1:46 | darkness |  Můj jídelníček
za poslední dva dny jsem se stihla pořádně přežrat....tedka jsem tak najedená, že mě až bolí břicho a mám pocit, že puknu....

aby jste neřekli, že sem dávám jenom pěkný jídelníčky tak tady máte moje dnešní orgie!

7:00 kitkat chunky
11:00 2 čoko kroasanty, kobliha
12:00 big mac, hranolky, shake, donut
13:00 latté s cukrem a zmrzlinou
22:00 2 pizzy se šunkou a sýrem
22-01 houska se salámem a paštikou, snickers
01:00 hroznový víno

1l bílé víno, 2l ovocný čaj

v pomatení smyslů

16. února 2011 v 2:42 | darkness |  Můj jídelníček
Dneska mi bylo nák divně už od rána, takže jsem si dýl pospala, pak si četla a pak zase spala, takže to jídlo je takový posunutý.

18:00 těstoviny s hovězím mletým masem a rajčaty
22:00 fazolky s párkem v rajčatové omáčce ( 1/2 konzervy Heinz), 2CZ chleby
2l ovocnýho čaje, voda, coldrex

Sice se mi spát chce ale nějak nemůžu. Ikdyž jsem třeba unavená tak si lehnu a najednou se mi v hlavě roztočí kolotoč myšlenek, který mě pronásledujou a já nemůžu spát. Kolikrát třeba do 5 do rána a ikdyž jsem unavená a usnu tak se třeba 5x za noc vzbudím a koukám do stropu a ty vtíravý svině se mi derou do hlavy. Jídlo je takový podivný. Nebyla jsem nakoupit už týdny.....potřebuju ideálně zítra udělat větší nákup jídla atd. Taky bych mohla koupit konečně náký ovoce a zeleninu.

Jinak samozřejmě na magisterský studium pujdu. Né teda proto, že by se mi na tohle extra chtělo, ale pujdu, protože stále  bydlím u rodičů a jelikož se mi nechce do práce do alberta ani nikam do recepce nebo do kanclu atd, tak pujdu studovat, protože jinak bych se musela odstěhovat a nebo našim platit nájem atd. Už takhle stačí, že si platím skoro všechno sama, občas i jídlo atd. Ikdyž teda nevím kčemu mi to je. Protože z toho co já s tím titulem můžu dělat není spousta a vlastně se mi nic z toho nelíbí atd.  Těžko říct. A proč jsem to šla studovat atd? No protože mě tadle oblast zajímala a vlastně i zajímá.

Já jsem sice tedka v anglii ale moc dlouho tu nejsem a vlastně anglicky zase tak světoborně neumím. Neříkám, že vůbec, ale že bych se tedka v létě vrátila do prahy s úsměvem na rtech jakej jsem mástr co se ájiny týče tak to vůbec. Předtím jsem sice v praze byla v tý lepší skupince atd ale rozhodně na tom nejsem tak dobře, že bych se něčím měla chlubit atd.
Jinak teda abych vás nějak nemátla tak od září jsem v anglii, kam jsem jela na výměnej studijní pobyt, takže se už někdy v květnu budu vracet atd.

Docela mě zajímá jak to prožíváte vy atd? Možná jen hysterčím zbytečně a možná ten stres zná každej...že pokaždý když končíte nějakou etapu a začínáte novou tak máte strach a nervy. Já jen, že mám určitý přání a sny a hrozně mě štve, že místo abych se jim přibližovala tak se jim vzdaluju. Prostě sorry ale nedokážu to brát s lehkostí, prostě nedokážu.

není čas ani nálada

14. února 2011 v 21:36 | darkness |  Můj jídelníček
9:00 musly s mlékem(malá porce)
14:00 tagliatele s mletým hovězým masem a rajčaty
19:30 fazolky s párkem v omáčce Heinz( 1/2 kozervy), 2 plátky CZ chleba
2l ovocného čaje, 0,5l zeleného čaje se sladidlem

Holky není nálada ani čas. Poslední dobou je mi i tak nějak divně po zdravotní stránce, už to není to co bývalo...haha, mluvím jako kdyby mi bylo padesát a né dvacet:) Ale je fakt že mi bude dvacettři a už jsem objevila nemálo šedivejch vlasů....

Dneska mi taky přišel email, že jsem dostala zápočet ze základu práva- z testu. Mám 62%(bodů), což je sice na postup " ještě vyhovující" nicméně tohle byl můj nejistější předmět, takže mě docela vyděsilo, že mám jen přes šedesát.Čekala jsem minimálně přes osumdesát, né-li devadesát, takže mě docela děsí, když todle byla pro mě "dávačka" jak to bude z těch ostatních předmětů, kde jsem to už psala s pocitem, že pokud to dám, tak jen tak tak.
Jinak psychicky jsem na tom divně podivně. Co se týče postavy tak je to hrůza hrůzoucí, možná ještě hůř...psychicky jsem na tom ještě katastrofálněji....nežiju, jen přežívám.

A tady to je komentář, kterej sem postla u Katullky na blogu jako reakci na její komentář (že neví co dál s blogem a že jí hubnutí už nepřipadá důležitý atd):

Já to chápu, mě poslední dobou taky začíná blog omrzovat a nebaví mě sem cokoliv psát. Ani svoje úspěchy a ani svoje neúspěchy. Né proto, že bych byla spokojená se svojí postavou ale spíš proto, že vím, že život utíká mezi prsty a utíká stejně rychle těm co mají 55kilo i 105kilo. Tedka řeším momentálně dilema co se svým životem dál po škole, protože konec se blíží a mě se nechce někam do potravin za 55hrubýho nebo do kanclu od 9ti do 5ti každej den a já navíc stále nemám jasno, nemám peníze, nemám nic...a tady ty problémy mi momentálně sužují život natolik, že mě vůbec nějaký hubnutí nezajímá...asi je to blbý říct. Zvlášt když jsem tady na začátku blogu před ccca 4 roky panikařila, že jsem při 70ti tlustá a tedka mám asi 110kilo ale je to tak.

- já vím, že to s první půlkou článku nesouvisí ani trošku, ale přišlo mi to jako zajímavá myšlenka. Konec konců je to pravda. Poslední dobou na sobě cítím enormní tlak ze všeho kolem. Škola, rodiče, finance, budoucnost(ta mě děsí nejvíc) a prostě nevím jak se z toho vymotat. Kolikrát se mi zdají sny, jak třeba někde dřu za 37kč čistýho na hodinu upachtěná od oleje v nějakým číským bistru...nevím, mám strach. Když to dobře dopadne tak nejpozději v září budu bakalář, jenže co pak? To je opravdu otázka dne. Protože se svým vzděláním můžu jít maximálně do tesca ke kase a nebo na recepci do náký firmy, což bych mohla i bez titulu...pro z vás co jsou ještě na střední nebo jste teprve vš začali tak vám moje starosti asi připadaj zbytečný, ale věste že čas letí jako blázen a brzy budete řešit stejný problém. A tedka otázka na ty starší co už todle mají za sebou...nějaký rady? Nebo jak jste to vyřešili vy?

včrěefwcds

8. února 2011 v 22:44 | darkness |  Můj jídelníček
11:00 CZ houska s máslem a medem
14:00 losos s bramborem, čokoládovej muffin
17:00 jablko, pomeranč
21:00 hranolky
2l cola zero, hrnek čaje, 3xlatté s cukrem

dnešní jídelák nemá snad cenu ani komentovat, seru to jak můžu.....

včerejší a dnešní jídlo

7. února 2011 v 8:54 | darkness
11:00 CZ houska s máslem a medem
14:30 kuskus s hovězím mletým masem, rajčaty a sýrem ( menší miska)
17:00 Activia tvarohová, půl kitkat
20:00 stehno s menším bramborem, 2 mrkve, salsa (viz foto)
během večera: Mars bonbony- 2 balení (cca 50g= 500kcal minimálně)
1l voda, 1l cola zero

Víte co je na včerejším jídelníčku nejvtipnější? Že jsem si nedala brambory (jen jednu) kvůli cukrům na večer a pak jsem sežrala dva pytlíčky Mars bonbonů....a víte co je druhá nejvtipnější věc??? Že jsem Barumce radila, že cpát se na večer se nevyplácí....tak sme se všichni zasmáli a můžeme jít zase bojovat samy se sebou a doufat, že to zase neposereme...hezkej den přeju :)

plány na unor

5. února 2011 v 16:54 | darkness |  Moje zpovědnice
Já vím, že už je 5.týho unora atd ale všimla jsem si u většiny z vás že si vždycky dáváte každej měsíc plány na další a hodnotíte ten uplynulej. A já musím jít s dobou samozřejmě, takže lehce opožděne ale přece:)

Takže co bych ráda za měsíc ÚNOR zvládla?:

jídlo sport tělo
- psát každej den jídelníčky na blog ( Ikdyž není čas na článek, tak dvě minutky na napsaní jídla jsou vždycky) potřebuju mít přehled, protože poslední dobou jím strašně
- dávat občas fotky jídla na blog atd at to nevypadá mrtvě (viz. předchozí článek)
- zvýšit pitný režim na 1,5l neperlivý vody denně+ 1l čaje
- omezit Colu Zero(light, diet coke...atd) na skleničku maximálně dvě denně
- když nemám peníze na novou permanentku do fitka tak cvičit každej den chvilku doma( lepší 5 min denně než nic)
- konečně se začít mazat tím skořicovým krémem
- ráno na lačno pít teplou vodu s citronem na pročištění

a finálně
- jíst cokoliv (i sladkosti a chipsy atd) když na ně mám chut ale v rozumným množství.....!!!
    .... prostě nechovat se a nejíst jako debil ale jako normální člověk

ostatní
- napsat alespon 15 stran na diplomku ( bakalářku, ale říkám tomu diplomka----zní to líp:D )
- jít s někým na rande...s kýmkoliv, prostě si trošku užít...nezávisle...ikdyž se mi ten člověk nebude líbit, tak třeba poznám někoho novýho, novýho kámoše atd.... ( potřebuju zapomenout na toho mladšího blba a toho minulýho chlapa co měl odjet s přítelkyní do jižní ameriky či kam a kterýho pořád miluju a začít normálně žít)
- nakupovat jídlo jen jednou týdně...neudělat velký nákup za tisícovku a pak během týdny si jít dokoupit čokoládu a další věci a utratit další pětistovku...ano nejsem v čr atd...je to tu dražší, ale krom toho že pak nemám kontrolu nad kaloriema tak taky nemám kontrolu nad financema...prostě nákup jídla jednou týdně at mám přehled....


ps. kuk na předchozí článek :) sem napsala dneska dva aby ste veděli :))))

foto jídlo

5. února 2011 v 16:31 | darkness
13:00 maličko tagliatele(cca 30g), kuřecí(80), papriky, cibulka, sýr, omáčka
13:30 kostička čoko
1l voda, 1l cola zero:(


wf

Tak tady je dnešní oběd....ta kostička čoko vedle je 70% Lind. Já mám ráda i hořký třeba 95% kakaa ale je to většinou tak že na mě je moc hořká a neuspokojí to moje chutě na sladký....že většinou šáhnu i po něčem dalším....ta 70% je takovej milej kompromis, mezi mléčnou milkou a 95% čoko.....a většinou mi stačí kostička jako je na obrázku....

No dneska bych ráda stihla: resty do školy....ukoly atd, potom vyluxovat a potom číst povinou četbu a četbu na diplomku......

zaspala

4. února 2011 v 18:38 | darkness |  Můj jídelníček
Dneska ráno jsem vstala s tím, že si ještě budu opakovat a doučím se tu poslední kapitolu atd, jenže jsem klasicky zaspala, takže jsem měla co dělat abych se rychle oblíkla a mazala do školy na testík a odevzdat seminárky...jako tak tak to bylo...Sem doběhla celá rudá do třídy a asi 5 vteřin po mě vešla profesorka, takže tak tak to bylo....Takže první jídlo byla až první večere ve 4 hodiny odpoledne...Jinak zase z toho testu nemám až zas tak skvělej pocit, jako není to tak že bych tam přišla, podepsala ten papír a pak 45minut koukala před sebe zatím co by ostatní psali, to ne....ale zase, když jsme se spolužačkama pak diskutovali co kdo kam napsal, tak máme skoro všichni u všeho jiný odpovědi....což mě docela děsí...a ta jedna seminárka je totální blábol ale ta druhá je snad ok....no musíte se modlit za mě....:)

Dneska si dám odpočinkovej večer...jen poslouchání hudby, hrání pc her, možná pujdu na chat...prostě budu se povalovat a dělat blbosti....
Jo a vlastně taky zítra nebo ještě dneska bych měla pořádně uklidit......páč má o víkendu přijít kamarád, kterej se mi dřív hodně líbil, tak at si nemyslí, že jsem totální prase....

16:00 mini salátek (salát, 3ředkvičky, oliv olej, zálivka, koření)
17:30 menší porce tagliatele s kuřecím a paprikama, sýr
20:00 asi bude ještě něco....možná zbytek těch těstovin, přece jenom chodím spát až někdy okolo jedný ráno....

1l zelenej čaj, 1l voda, 2skleničky cola zero, kafe ze školního automatu

r+fšwer

3. února 2011 v 21:31 | darkness |  Můj jídelníček
9:00 mléko, musly, skořice
12:00 hroznové víno(hrst)
14:00 losos, brambora(jedna větší), smetanová omáčka, salát
17:00 4 cherry rajčata
20:00 losos(200g), salát, čočka
22:00 kitkat:(

1l voda, 1l čaj, 2 sklenky vína, 1l cola zero

fstnhxgvb

2. února 2011 v 17:53 | darkness |  Můj jídelníček
7-10:00 smetanový jogurt, banán, kakao
12:30 jogurt s čokokuličkama, kafe latté s hodně mlíka a cukru
17:00 kuřecí stehno, brambor
20:00 bude losos s bramborem a smetanovou omáčkou
22:00 maximálně salát

2l ovocnýho čaje, voda, cola zero:( / ano ukamenujte mě
sport - nic

No jsem asi nemocná či co.....nejen že ta bolest v krku co mám asi týden nepřestává ale navíc jsem se dneska probudila asi s teplotou....byla mě zima ale zároven horko asi ty stavy znáte. Tak jsem si jen udělala čaj a zase si lehla, znova jsem usnula a pak se střídavě budila a spala....Mezitím do sebe dala ten jogurt s banánem a kakaem. Tedka už mi je dobře jakžtakž, ale vážně nerada bych lehla nákou chorobou....
Jinak tedka ještě poslední dva dny zkouškovýho. V pátek mě čeká testík a seminárka a je to vše. Výsledky zatím mám jen tři: jedna trojka, jedna dvojka a jeden zápočet, zbytek nevím...což mě docela děsí, protože z těch věcí co výsledky ještě nejsou mám takovej smíšenej pocit.
Teda už jsem ten pocit měla když jsem ty věci odevzdávala a i ten jeden test, ikdyž jsem se snažila tak už při odevzdávání jsem veděla že to prostě na jedničku není....tak aspon snad ta troja.
Nerada bych z něčeho prolítla. Už takhle jsem dostala od mámy sprďana, že chci pujčit peníze na školu, natože když by se dozvěděla, že potřebuju peníze na školu, ze který mě stejnak vykopnou....jako je mi jasný, že kvůli jednomu předmětu nebo dvou mě nevyrazí nebo alepson ne hnedka ale ta ostuda a hlavně to, že by mi máma volala jestli jsem si to opravila a že mě vyhodí a co budu dělat, že není práce atd....znáte to.....

To je asi vše. Jinak se mezi námi děvčaty nic neděje. Nic převratnýho...jak vidíte můj život je jedna velká zábava:) Jediný co mě asi týden či dva provází je hrozná chut na sex...jenže kdo by to dělal s tlustou holkou, že? ( Teda s obézní holkou)