Listopad 2010

kuřecí stehna

30. listopadu 2010 v 23:10 | darkness |  Můj jídelníček
7:00 CZ toust se sýrem, paprika , kakao
12:00 pečené kuřecí stehno s bramborem, mrkví a sýrem
17:00 mandarinka, lžička medu
20:00 pečené kuřecí stehno s bramborem, mrkví a sýrem
20:22 hrstka máslovýho popkornu

tekutiny: 2l vody z vodovodu, 1l heřmánový čaj s medem
sportivo: fitko -  15min eliptikal, 40min chůze do kopce na pásu (konečně tepovka byla  na +- 120)

Tak nakonec jsem ty stehna dělala až dneska. Odpadla přednáška tak byl čas. Máme totiž na privátě debilní troubu, která bud nedopeče a nebo totálně spálí na uhel. Takže jsem je nejdřív i s kůží povařila v hrnci a pak na plech dala alobal ( díky za radu Sushenko)a až na to ty prsa spolu s uvařeným bramborem a mrkví. Dala na to máslo a koření a lehce na závěr zakápla olivovým olejem a musím říct, že to bylo kupodivu dobrý. Sice z vrchu byla ta kůžička spálená, ale jinak to bylo dobrý.Jelikož se mi nechtělo dělat jenom porci nebo dvě tak jsem tam rovnou šoupla všechny ty stehna  a i víc brambor at nemusím zase zítra nebo pozítří vařit.


Taky jsme si dneska dala do těla ve fitku, tak snad se ten popkorn spálí. Nejdřív jsem si dala 15min na orbitreku/eliptikalu a to jsem měla tepovku cca 145, což je moc ale pak na tom páse cca 115 až 129 což je fajn.
Protože na tom eliptikalu jsem sotva popadala dech a ani se tak nespotila, kdežto na tom páse jsem si dala pomalejší rychlost ale kopec a propotila jsem celý záda, zadejchávala se, ale tak nějak příjemně.

Jak se říká ideální na spalování kalorií je ideální taková rychlost, kdy je člověk červenej, spocenej ale může ještě mluvit aniž by dostal infarkt.

Alespon vím, že to funguje. Ono při tý mojí váze je i rychlejší chůze do kopce namáhavá.
Alespon vím pro příště, že si tu tepovku hlídat musím.

Jinak se nic nestalo. Dala jsem si předsevzetí, že poslední dobou moc piju alkohol, takže to omezím jen na víkend. Taky bych ráda zmenšila porce jídel. Hlavně večer. Přijde mi, že kromě chutě ale mě provází i hlad. Sním večeři a za 10minut bych si šla přidat, přitom bílkoviny i sachry mám bych řekla tak nějak v normě....no uvidíme.....

ano já vím, že nadpis je povinná položka kurna!

29. listopadu 2010 v 19:19 | darkness |  Můj jídelníček
Ty nadpisy mě vytáčej nad míru.....grrr

Dneska jsem byla nakupovat, za 200kč mám 4 kuřecí stehna, dvě kila brambor, kilo mražený zeleniny a jedny sušenky......chtěla jsem si koupit normálně kuřecí prsa, ale ty stehna (i s kůží ale ta jde sundat) jsou o polovinu levnější a taky jsem si myslela, že bude fajn udělat změnu.

Akorát nevím jak to uvařit. Vždycky jsem měla ráda když máma dělala kuře a mělo křupavou kůrčičku....musím říct, že na privátě máme děsnou troubu a ani pekáč nemáme, tak přemejšlím jak to stehno udělat. V nejhorším to maso oberu a udělám ho jako prso na pánvičce ale to by byl skoro hřích mě přijde....

Nějaký napády na jídlo s kuřecím stehnem ( přílohu vidím na brambory restovaný na pánvičce)???

9:00 kafe s cukrem podivné konzistence z automatu ve škole
12:00 čínská nudlová polívka
16:00 čínsá nudlová polívka, 2 CZ chleby
19:00 kus lososa, rýže, salát s rukolou a oliv olej

pitivo: 2l čaje, 1l voda
posilka: 30min orbitrek

nadpis je povinná položka

27. listopadu 2010 v 23:13 | darkness |  Můj jídelníček
nesnáším vymýšlení nadpisů.....nikdy mě nic nenapadá.....

Jinak dneska jídelníček je takový po-kocovinový.....půl dne jsem prospala, měla jsem chleba s paštikou, polívku a tedka kuře s rýží a nějakou omáčkou.....

Včera jsme byla venku a bylo to fajn. Málem jsem ale měla infarkt když jsem v klubu šla k baru pro pití a najednou koukám a kousek ode mě "on" pije panáka vodky nebo něčeho...najednou se sebere s kámošema a odejde neznámo kam.

 Byl to šok....jsem tam málem omdlela hrůzou. V tom klubu/baru jsem už byla asi po 10x a většinou tam chodí skoro celá škola. V pátek, sobotu a neděli se tam pořádaj diskotéky... Nikdy jsem ho tam, neviděla....tak první měsíc jsme tam koukala na všechny kluky jestli náhodou není mezi nima...nikdy jsem ho tam neviděla, jsem myslela, že prostě na takovýhle akce nechodí a právě proto jsem měla menší šok, když jsme ho tam viděla.....

Dneska jsme akorát tak nějak uklidila pokoj a kuchyn a zjistila, že se mi ucpává odtok u sprcháče, což je docela problém, takže si to v pondělí budu muste nechat opravit.....na zítra mám v plánu vstát brzy: dojít do města koupit si zimní ponožky, nový pantofle a možná i nějakej kabát. Pak bych ráda šla s kámoškama stavět sněhuláka...pokud to neroztaje...měla bych udělat ukol do školy, psát bc a večer si jdeme se spolužačkama sednout na skleničku vínka.....docela nabitej program...no musím to zvládnout, když jsem dneska zase nic neudělala....:)

jak se máte vy?
co dárky? pečete už cukroví?uklízíte zběsile celej byt?

Já ještě nemám jedinej dárek....jáko vždycky to nechávám na poslední chvíli...taky se bojím, že mi naši koupěj nějakou totální kravinu.....oni to maj občas ve zvyku...pokud člověk neřekne přesně co chce..... tak koupěj něco drahýho ale naprosto příšernýho a já bych to pak nejradši hodila do koše jako zbytečnost ale nemůžu protože to byl dárek kterej stál třeba 2000....jako jednou, když jsem se nechala ostříhat na krátko (cca 2 roky) a měla jsme vlasy cca 3cm tak máma běhala dva týdny po praze aby mi sehnala nějakej speciální německej fén s několikama programama vysoušení vlasů a dala za něj 80 euro....no co na to říct, když má člověk vlasy skoro na ježka....takže se docela bojím s čím přijdou letos....

nestíhám zase a zase

24. listopadu 2010 v 0:18 | darkness |  Můj jídelníček
Jen v rychlosti, jsem pozadu s učením. Na pátek toho mám tolik, že ani nebudu snad spát. Ještě si zítra nahrazujeme odpadlou přednášku a seminář.....takže vyrážím ráno v 7 z domu a vracím se večer po 6.....super...
Jinak seminárka mi dneska uznána nebyla....bylo mi řečeno, že to mám do pátku předělat a pokud to bude dobrý, tak odpoledne od 2 bych šla rovnou na její ústní obhajobu...tak nevím snad to zvládnu.

12:00 kuřecí maso(cca 80g), brambory s pažitkou
16:00 jogurt vanilka, 3 blumy
19:00 polévka z pytlíku
21:00 hovězí mlétý maso+kuksus+mrkve = směs
18-23 u učení padla celá Milka Cookies&cream 100g

pitivo: sklenička lambruska(k učení:D), 1l cola zero, 1l vanilkovej čaj
sportivo: nic- bolej mě stehna ještě ze včerejška

Jinak na tu čokoládu nejsem pyšná ani náhodou. Ale už tejden mě provází chut na něco dobrýho a dneska jsem byla v obchodě, kde měli výhodný balení (ano už je to tu zase) Milky - 3 čokolády za cenu dvou. Takže jsme si jedno balení koupila....neomlouvá mě ani to, že ještě před půl rokem bych sežrala ty čokolády všechny tři na ráz, prostě neomlouvá !

Je to špatně.

 I ta jedna je špatně. Možná kdybych měla třeba půlku ráno k snídani a druhou půlku během dne, ale sníst 100g čokoládu během cca 4 hodin je prasárna....tedka piju vanilkovej čaj a dodělavám resty a jsem zase nasraná, že jsem tlustej dobytek a líná jak veš ještě k tomu.....

fitko

22. listopadu 2010 v 22:46 | darkness |  Můj jídelníček
9:00 miska cornflakes s mlékem
12:00 banán, mandarinka
16:00 losos na másle, opékané brambory+koření
21:00 kuřecí šunka 50g, 2 racia

pitivo: 2l vanilkový čaj, 1l voda, cola zero, 3dcl Lambruska
sportivo: fitko -  15min pás, 10min cviky na PowerPlate, 30min pás

Dneska jsem zase po dlouhý době byla ve fitku. Nejdřív jsem si zašlapala na rozehřátí na páse v pomalejším tempu, pak chvíli (cca 10min) cvičila na PowerPlatu, hlavně teda na nohy a pak dva cviky na ruce a břicho a pak zase půl hodky šlapala na páse. Šlapala jsem v tepovce 140 až 150 za minutu, což mi přijde hodně na spalování tuků?

 Podle výpočtů, na 60% maxima svý tepový frekvence bych měla mít jen 118tepů a okolo 70% 138 tepů. Oboje mi přijde celkem málo. Když jsem se pokoušela jet pod 130 tak mě to vyloženě nebavilo, že to bylo strašně pomalý a najednou když jsem trošku přidala rychlost tak to skočilo na 154, což už bylo i moc a pak ještě mi to chvíli skákala okolo 145. Což je hodně. Ideálně bych měla sportovat (abych hubla) mezi cca 120-130tepy.....nevím, možná kdybych běžela tak budu vyřízená hnedka. Taky je možný, že tělo přetežuju, že kdybych sice jela na 120tepů v klidu a ani se nezpotila tak to třeba na úbytek tuků bude mít větší efekt, než jet na 150 a cítite se mizerně, bejt spocená ale vlastně štastná, že makám.

Nevím co myslíte? Já totiž jakmile nejsem zpocená jak prase a sotva dýchám tak mám pocit jakobych nic nedělala a jakoby to bylo na prd.

 Zítra mám v plánu posilku hnedka ráno a asi dám k snídani jen kafe a možná jedno racio a vyrazím cvičit na lačno ještě před školou. Odpadá nám seminář tak toho musím využít.

Jinak zítra odevzdávám seminárku, tak snad to dobře dopadne. Pokud jo tak v pátek mě čeká její "obhajoba" tak to snad taky zvládnu.

Dneska jsem taky pěkně nabroušená na spolubydlící. Nechápu jak některý lidi můžou bejt prasata a neuklízet po sobě. Necháváj po vaření takovej bordel, kterej já nemám ani kdybych půl roku neuklízela...nejvíc mě ale sere, že nevynášej koš!
Nikdy!
A taky neuklízej společný prostory na chodbě, obýváku a kuchyni. Jedině já a ještě jedna holka pravidelně luxujeme!

Taky nemám každej den náladu na uklid a mám kolikrát co dělat uklidit si svoje věci atd., ale alespon jednou tejdně uklidím pro všechny.
 Kdyby každej den někdo něco udělal, tak máme celej tejden perfektně čisto a každýho by to stálo maximálně hodinku úsilí tejdně.

Fakt mě štvou.

 Nejhorší je, že pokud jim to člověk neříká denodenně (jakože některý lidi vidím jenom třeba jednou týdně) tak prostě to neudělaj. Když jsem jim řekla jestli můžou alepson ten koš pravidelně uklízet, tak to vydrželi asi týden, možná dva a pak se vše vrátilo do starejch kolejí.....fakt nevím. Zase nechci na ně bejt sprostá nebo fakt hnusná, ikdyž by si to zasloužili, ale bojím se, že by to ještě zhoršilo vztahy mezi náma a byla by tu ještě víc nepřátelská atmosféra....vůbec nevím co a jak. Do ted jsem to tak nějak trpěla, ale už mě to začíná pěkně pít krev.

vánoční atmoška

17. listopadu 2010 v 23:50 | darkness |  Můj jídelníček
10:00 nějakej podivnej sendvič s ještě podivnější náplní / nestíhala jsem snídani
13:00 2jablka
16:00 kuřecí prsa, brambor, cibule, papriky, česnek, olej, koření = směs /ale dobrá
20:00 CZ tous. chleba s belgickou paštikou a 1/2 salátovky
22:00 sklenka vínka / četla jsem odbornou literu, blee

pitivo: 1l voda, 1l cola zero, čaj
sportivo: 15min domácího posilka

Jídelák takovej nijakej dneska....byla jsem dneska asi po 3 týdnech na pořádným nákupu a kupodivu si nekoupila ani moc pochutin. Já teda nakupovat chodím každej tejden, ale většinou jen ovoce, zeleninu, mlíko a sem tam pečivo a nebo maso...většinou se vejdu tak cca do pětistovky.
Ale dneska jsem vtrhla do krámu jak tornádo, protože mi naprosto všechno došlo...i ty blbý pufáky, který mi nechutnali, jsem sežrala někdy minulý týden, protože byl hlad....takže jsem dneska měla vozík z poloviny plnej a nechala za jídlo (a tablety na čištění wc) skoro dva litry...uff....docela dost no....ono se to nezdá, ale to jídlo je tady drahý jak prase...a to nejsem jako polovina spolužaček, co nakupujou každej tejden blbosti typu muffiny k snídani, hotový jídla (jen se daj do mikrovlnky a ohřejou) atd....je to zdravější a i levnější...alespon něco:)

Jinak už to tu máme krásně vánočně vyzdobený...na náměstí stromeček s ozdobama, svítivý nápisy v ulicích...krása....

Dneska jsem si po delší době volala s mámou a zeptala se mě jestli jsem si napsala ježíškovi a co, že bych chtěla....samozřejmě nenápadně (teda ona si myslela, že je nenápadná:D) tak jsem řekla, že nevím.....

.....já bych chtěla a potřebovala spoustu věcí...třeba mobil, mám sice dva ale oba fungujou už sposledních sil...sou sice starý tak cca 4 roky ale jsou strašně dorasovaný, jak zjevově tak i funkčnost je slabá...jenže, těžko řeknu máme, který dlužím padesát tisíc (pujčila jsem si na studium - jak víte jsem na semestr v cizině) a ona a táta si utrhujou od pusy, aby mi mohli posílat peníze, tak si prostě nemůžu říct o věc, která stojí pět tisíc, že jo....ano třeba mobil z bazaru za litr by to vyřešil, ale zase to já nechci, chci něco co by se mi líbilo a taky mi udělalo radost...tak jsem to nenápadně mámě naznačila, že to co chci je drahý a že jinak nevím....nicméně to už je asi po třetí co se mě ptala co, že to vlastně chci....takže musím něco vymyslet.....

Co vy si přejete pod stromeček???? ( třeba mě to inspiruje:D)

ps. posedlost mladším idolem mě nepřešla, jen se zeslabila:)

potkala jsem ho

16. listopadu 2010 v 19:05 | darkness |  Můj jídelníček
7:00 mlíko a musli (větší miska)
13:00 čínská polívka z pytlíku, CZ rohlík
15:30 grep (nedojedla jsem ho, byl hnusnej)
18:00 kousek kuřecího, rýže, mrkev, brokolice, cibulka
20:00 bude asi samotný kuřecí (nic jinýho už doma nemám)

pitivo: 2l vody, 1l zelenej čaj

Včera mě kámoška pozvala na večeři - na pizzu. Tak jsem šla.Měla jsem nakonec jenom jednu osminku ! Ano, ovládla jsem se natolik a dala si jenom jeden kousek (osminka= polovina čtvrtky), takže jsem se sebou náležitě spokojená:)

 Samozřejmě jsme měla klasicky asi 10minutový zpoždění tak jsem běžela do kopce na bus, abych to ještě tak nějak stihla a najednou koukám on=můj mladistvej idol jde proti mě dolů s nějakou holkou. Nedrželi se za ruce, jen vedle sebe šli. Ani nevím jestli byla hezká, co jsem si ale všimla bylo že byla štíhlá až hubená. Pěkně hubená. Jsem pozdarvila "ahoj"  a on mi odpověděl "vše v pohodě?" a šli dál....vlastně jsme se ani nezastavili....oni dva šli rychle zkopce dolů a já se snažila rychle vyběhnout kopec nahoru, takže to byla vteřina možná dvě.....
Rozbušilo se mi srdce, to jo, ale nějak už z toho nedělám vědu...šílená zamilovanost a posedlost o 3 roky mladším klukem, mě pomalu přechází...to je dobrý znamení dámy.... :)

a jak se máte vy?

U Barumky a Canelle jsem četla snad něco o Vánocících? Už jančej a scháněj dárky:)
Viděla jsem první vánoční výzdoby v obchodácích...těším na vánoční trhy a svařený vínečko, langoše a trdelník:)

Co se týče těch dárků tak nemám ještě ani jeden. Ani nevím co komu bych dala. Samozřejmě pár nápadů mám, ale jsou to většinou takový blbosti.Jak jste na tom vy? Jste už posedlý nakupováním a nebo si chcete užít fronty a stresy na poslední chvíli?

novej design

14. listopadu 2010 v 20:30 | darkness |  Můj jídelníček

tak jsem se konečně dokopala ( na úkor školy samozřejmě ) a udělala zase novej design...né že by se mi ten mrtvolnej nelíbil, ale čtení bílího písma na tmavým podkladu je špatný pro oči a já už takhle dost blbě vidím a poslední dobou se mi i hůř  četlo, takže změna.....

11:00 4mandarinky
14:00 100g kuřecího, 100kuskus s mrkví (zbytek, ještě je zbytek na zítra)
17:00 200g kuřecího, 1 brambora, 2 papriky (vše dělaný s kořením na oleji)
20:00 bude asi samotný kuřecí a možná kousek papriky

pitivo: 2l jahodovýho čaje Twinnings, voda
sport: nic

Dneska jsem se dokopala, spakovala si věci a vyrzila do fitka ( dokonce jsem si nahrála písničky do mp3 aby se mi dobře cvičilo ) a když jsem tam dorazila tak jsem zjistila že za 10 min zavíraj, tak jsem se zase otočila a šla domů.

 V pátek  a včera jsem byla venku trošku pít, takže jsem si dneska zase trošku pospala....příští týden jdu akorát do kina a v sobotu jdeme se třídou na exkurzi, takže žádný chlastání se tenhle týden nekoná (až ten další :D )
Jinak zjistila jsem, že bych už měla být v půlce bakalářky a já ještě ani nezačala....což je dost trapný, takže kromě milionu povinností co mám tedka a seminárek atd musím ještě nějak začít psát diplomku, protože do vánoc musím mít hrubejch 40 stránek....což cca vychází na stránku denně....no musím se snažit, stránka denně není tak moc, ale stejnak....zabere to spousty času. Hlavně polovina spolužáků má alespon už uvod a první kapitolu když už nic jinýho......nedá se nic dělat.....musím máknout.

Co se týče mýho psychickýho stavu tak se nic nezlepšilo, ba naopak ten fyzickej se i zhoršuje. Zítra ráno jdu konečně do toho fitka. Ale né s novou nadějí, že zase začnu pěkně jíst a cvičit a ono to fakt půjde. Nevěřím na to. Jdu tam s pocitem, že musím jinak umřu leností a nenažraností a najdou mě mrtvou, 300kg ležící na posteli prožranou krysama s dvaceti balíčkama Bebeček a chipsů (viděli jste Sedum s Bradem Pittem, že jo?)
Proto tam jdu. Na zázraky už ale nevěřím.

pořád stejný

12. listopadu 2010 v 0:07 | darkness |  Můj jídelníček
Nevím co psát. Ani se mi nechce, ani nemám čas. V podstatě mě to obtěžuje. Píšu jenom proto, že mě samotnou sere když se někdo nedokáže ozvat alespon jednou tejdně, že žije. A abych nekázala vodu a pila víno, tak se hlásím: žiju!

jídlo (radši bez komentáře):

11:00 2 pidi mandarinky
15:00 2 CZ tousty s máslem a sýrem, ledovej salát
19:00 řádek laciný mléčný čokolády
21:30 velká porce kuskusu s kuřecím a  hovězím masem, mrkví a sýrem
22:00 řádek laciný mléčný čokolády

pitivo (radši taky bez komentáře)
1l cola zero, sklenička vody

aktualizace
Do školy jsem udělala bez tak hovno. Moje psychika je dost na hovno, stejnak tak můj fyzickej zjev. Zítra vyrážím ven. Nemám nic na sebe. Nemám čas ani peníze si něco koupit. Nemám nic v čem bych nevypadala jako faldatej přesbuřt a to co mám nosím pořád dokolečka. Nemůžu jít do stejný hospody 3x ve stejnejch hadrech 3x po sobě.....
Jo a venku nám řádí uragán nebo hurikán....je to tak silný, že to cloumá s celým barákem a ještě ten vichr urval parapet. Myslím. Nemůžu se podívat, protože kdybych otevřela okno tak bych ho už asi nezavřela. Navíc je tu příšerná zima. Celej den ale hlavně ráno se probouzím vždy s nudlí u nosu a večer se ani nechci sprchovat, protože se mi nechce se slíkat z teplýho svetru a šály (ano u mě v pokoji se topí !!!! a nevětrá!!!)...nechápu proč nemůžou topit 24h denně...topení je na automat a po 4 hodinách se samo vypne....takže se probouzím zmrzlá..... a ano tomuhle výblitku odborníci říkaj: deprese.

sem nemožná

9. listopadu 2010 v 19:00 | darkness |  Moje zpovědnice
Achjo nevím co to semnou je. Doufala jsem, že když budu na privátě sama tak, že zhubnu protože mi nikdo nebude kecat do jídla. Prvních pár týdnů jsem se hlídala a řekla bych, že něco málo jsem zhubla. Jenže posledních pár týdnů to děsně flákám a žeru samý kraviny. Sice se nepřejídám nebo něco ale jím jen samý jak se říká "junk food" .....

Barumka to pojmenovala správně: emoční jedení.

Ono to není tak, že bych se držela celej tejden na 5000kj a pak selhala a spráskala půl lednice. Já jím tak nějak normálně bych řekla, ale prostě jakmile nedodržuju přísnej režim a nesportuju tak nehubnu. Taky ten sport. Tedka jsem už 2 týdny necvičila. Ten první jsem měla menzes a ten druhej jsem byla nemocná.

Máme tu tedka dost blbý počasí, takže tak obden přijdu domů s tím, že je mi zima a škrábě mě v krku. Navíc se netopí. Respektive nejde zapnout topení ráno před oddchodem do školy a doufat, že se to vytopí, protože topení topí až myslím od 16:00 do půlnoci, pak se zase samo vypne. A to prostě nestačí.

Druhá věc, kterou na sobě začínám nesnášet je moje lemplovství. Jsem líná jak prase. Dneska se naše škola účastnila akce "daruj krev". Moc jsem chtěla jít. Navíc za to všem úspěšnejm dárcům dali stravenku a slevovej  kupon na skripta. Oboje by se hodilo. Ale o to nešlo. Moc jsem chtěla jít. Jenže jsem nevěděla kdy to přesně je a až dneska když jsem dorazila domů tak mi kámoška psala jestli jdu. No a já byla tak líná, že se mi nechtělo převlíkat z tepláků a jít 10minut do kopce na autobus, že jsem zůstala doma. A tedka lituju.

Navíc mi ta moje lenost leze už i do školních poviností. Místo abych přišla ze školy, chvilku si odpočinula a najedla se a pak makala a večer měla třeba volno, tak já půl dne prolelkuju u pc, na skypu s kámoškama a večer zjistím, že nemám nic hotovýho a odložím zbytek na další den.....asi tohle všechno znáte?

 Já taky. Jen nechápu co se to se mnou děje. Nikdy jsem takováhle nebyla. Ano vždycky jsem byla lempl a radši koukala na seriály než se učila,ale tohle už je moc. Mě se ani nechce ven s kámoškama, protože se cejtím líp doma v teplákách a špinavým tričku než abych se cpala do o číslo menších kalhot, co mi přeštípnou boky na půl a ze kterých mi leze zadek a byla všude "ta druhá, kámoška..." ale nikdy né ta sexy kočka od vedle....

Nevím kdy se to posralo, protože jsem měla pocit, že mi to ze začátku jakžtakž šlo.Ale asi od tý doby co nepotkávám svýho objeva (toho mladšího "blba" co mě ani nepozdravil) tak nějak asi o sebe nemám důvod dbát, bych řekla....jinak si to neumím vysvětlit.

Nevím, proč tedka vyvádím takový kraviny.....začínám se dostávat do takovýho kruhu nenávisti vůči sobě samé....nenávidím se za to jak vypadám přitom mám spoustu možností s tím něco dělat ale nedělám s tím nic.....

nestíhám

7. listopadu 2010 v 17:21 | darkness |  Můj jídelníček
ahoj holky,
jak jste si všimly nějakou dobu jsem se neozvala. Nějak jsem totálně pozadu se školou. Tenhle týden se to na mě nahrnulo takový způsobem až je mi do breku. Taky se posunúli nějaký termíny, takže jsem totálně v hájí, páč jsem to nečekala. Dneska asi nepujdu ani spát. Zítra odevzdávám seminárku na 10stránek (7 už mám) ale součást tý seminárky je i přečtení jedný knihy a napsání esej nebo analýzu tý knihy na 3stránky, což je problém protože jsem blbě pochopila zadání a tu knihu začala číst teprve včera večer, protože jsme myslela, že na zítra stačí jen ta seminárka. Takže jsem v háji. A zítra pokud zvládnu tohle-jakože musím, tak mě večer čeká další 5stránková esej na úterý ráno a ještě mám v úterý s jedním klukem referát.
Tedka si akorát dávám hodinku pauzu. Vařím si kus kus s mletým hovězím (asi né moc dobrá kombinace), kouknu na jeden díl gossip girl a pak zpátky k učení:(
Držte mi palce at to nějak zvládnu!

jídlo:
8:00 ovesná kaše s medem, mléko s kakaem
11:00 zbytek cottage
13:00 čínská polívka z pytlíku
17:00 kuskus s hovězím masem a dušenou zeleninou a oliv olej
20:00 bude asi vepřovej pláte na cibulce a salát a nebo jestli zbyde ten kus kus

2l slazený limonády (= 200kcal ), voda, čaj

nemocná

3. listopadu 2010 v 19:36 | darkness |  Můj jídelníček
tak minulej tejden jsem byla napůl hybridní kvůli menzes a tedka mě zase položila nemoc....už od pondělka chrchlám, mám teplotu, bolest v krku....zatím jsem k doktorovi nešla, teploměr tu nemám, ale podle mě víc jak 38teplotu nemám....a myslím, že se to lepší,tak uvidím.
Hlavně si nemůžu dovolit moc marodit, mám spousty ukolu a potřebuju je dodělat.

Jídlo je takový všelijaký. Jsem trošku na štíru s penězma, takže jím co se dá. Víceméně kupuju co je ve slevě, takže na nějaký super zdravý věci musím prozatím zapomenout. Snažím se kupovat věci co vydržej a šoupnu to do mrazáku. Naštěstí nejsou peníze ani na kupvání nějakejch blbostí atd.No uvidím, snad se to nějak zlepší.

moje dnešní jídlo:

9:00 čaj s medem a cukrem, rohlík s máslem a medem
2x paralen a spánek
14:00 mandarinka, banán
spánek
18:00 2 CZ chleby s paštikou
20:00 kuřecí řízek v dvojobalu, americký brambory (doma dělaný)

cca 2l čaje s medem,trochu vody, vitaminovej šumák do pití, 1l 50% juice
+nějaký lékořicový tablety na kašel, coldrex tableta