Březen 2010

den 89

30. března 2010 v 22:08 | darkness |  Můj jídelníček
Holky moc děkuju za komenty! Moc jste mě pomohly a nakoply dál bojovat! Jinak článek jsem smazala. Zkusím se znova odfoti toho 14.4. v těch prvních kalhotech, který jsem sice oblíkla, ale měla jsem je dost na tělo a uvidím. Mám na to 14 dní tak by přece jen o ten cenťáček mohly být volnější.
Jinak zjistila jsem, že se nevejdu skoro do žádnýho letního oblečení z loňska. Navíc se mi rozjel zip na kalhotech a žádný jiný neoblíknu, tak jsem dneska scháněl nový. Prošla jsem asi milion obchodů (HM, CA, Marks Spencer, Ann Christin, Reserved.....a milion dalších), pak ještě Holešovickou tržnici a jeden butik a nikde neměly tmavý jeansy velikosti 46-48!!!Nikde! Dokonce jsem v MarkSpenceru hledala mezi 40, protože oni to mají ve spoustech obchodech spřeházený (jak si to lidi zkusej a pak to nevrátěj na to samé místo) a jedna prodavačka místo aby mi řekla " Můžu vám pomoct? Asi hledáte větší. Ty jsou támhle" tak mi ta kráva řekla " to je malý!tohle taky a tamto taky. To chcete na vás? Nadměrný velikosti jsou tam"..... Byla jsem fakt nasraná. Jako chápu jsem obézní a velikost 46 je nadměrná velikost, ale takovejhle přístup je děsnej fakt! Navíc já se s tou svojí váhou peru, no škoda mluvit:( Jinak jsme pak díky tomuhle incidentu měla problém vůbec dojet metrem, tramvají a busem domů, pak do školy a pak domů.....jsem měla pocit, že mě každej pozoruje a cejtila jsem se vyloženě zle. Holt to chce myslet pozitivně, protože lidi pak člověka pozitině vnímají! Jinak ano, tenhle článek je opět negativní, ale celkově vzato tedka se zle necítím. Kromě toho, že jsem unavená je mi fajn! abyste věděli:)
mějte se !
9:00
3lžíce Hollandie, 3lžíce musly Nestlé-skořicojablkové
11:00
200ml kefír, 30g celozr.chleba,lučina,sýr
13:00
                                                    200ml kefír, 30g celozr.chleba,lučina,sýr
15:00
200ml kefír
17:00
70g sojový maso, 30g tofu natural, 70g rýže
22:00
1/2 papriky, 80g tvaroh se skořicí

pitivo
1l ovocný čaj, 1l voda, sklenička cola zero
sportivo
na lačno 2g karnitin: 35min stepper

2 fázový trénink

27. března 2010 v 22:22 | darkness |  Cvičení
Zrovna dneska jsem potkala přítele mojí kámošky, kterej dělá trenéra ve fitku. Tak jsem se nenápadně zeptala kolik stojí vypracování jídelníčku a třeba hodina s ním atd. Docela jsem měla šok. Vypracování jídelníčku u nich ve fitku  stojí 750kč, plus 60min s trenérem za 550kč....což mi přijde jako dost velká prasárna, takže jsem jeho nabídku s díky odmítla, ale nedalo mi to a tak jsem hnedka volala kámošce a nenápadně sondovala jak cvičí u něj ona (protože je jeho holka tak jí samozřejmě trénuje zadara, ještě aby ne, že jo )

No a tohle jsem se dozvěděla:

co se jídla týče

- je lepší jíst na co má člověk chut, ale pravidelně a držet všechno kromě zeleniny v menších porcích
....= naslouchat svýmu tělo a ono si řekne co potřebuje
- jíst klidně každý 2 hodiny
- kdyby člověk měl na výběr mezi nejedním půl dne (třeba kvůli práci nebo něco) a snědení něčeho nezdravího, tak je prej lepší než půl dne hladovět si dát i radši půlku klobásy, hamburgru nebo co je po ruce...pro tělo je to prý lepší, než když člověk má zdravý oběd i večeři, ale mezitím třeba 6hodin pauzu...
- hodně a správně pít = žádný bublinky
- kafe, alkohol a zelené čaje nevadí když je to přiměřeně
- lepší když už sladit tak radši cukrem nebo medem než aspartanem
- nepít uměle slazený limonády - prý na ty umělý sladidla vzniká závislost
- co se týče sacharidovejch vln (tak přesně jak říkal trenér Viky), ty klasický jsou naprd. Je lepší střídat dny s minimem a maximem sacharidů

co se sportu týče

- jako sacharidový vlny- střídat týden kdy sportujeme maximálně s týdnem kdy celkem málo
- nejlepší jsou prý 2- fázové tréninky( ráno jen kardio alespon na 45min- ideálně 50 až 55, odpoledne posilko a jen lehčí kardio na závěr na 20 až 30min)

ta moje kámoška to má tak, že 5x týdně ráno na lačno s karnitinem je na 50minut na Orbitrecu a občas si jde za běhat a odpoledne po práci má cca 30minutový posilko na míči, s gumama a nebo s vlatsní vahou a to zakončí 30minutama na rotopedu nebo na steperu- už bez karnitinu. Jeden den v týdnu má kompletně volnej a ten druhej většinou o víkendu jen přirozenej pohyb- plavčo, kolo, in line....takže celkem má 5dvoufázových tréninků, plus 1 venkovní pohyb a 1 den volna

V týdnu kdy má mín málo sportu dělá 2x týdně na lačno po ránu kardio na cca 30minut a pak 1 až 2 týdně přirozený pohyb- procházka= chůze, kolo, plavání....takže má jen 2x slabší kardio a 1x venkovní pohyb, zbytek tedy 4 dny volna, kdy kromě procházek po venku nic nedělá.

Docela mě to zaujalo, protože o tom 2-fázovým tréninku neslyším poprvé a láká mě to vyzkoušet. Poslední dobou mám problém si nějak ten pohyb zorganizovat a nemůžu se rozhodnout jestli je lepší cvičit denně třeba jen 10minut a nebo 2x týdně třeba 70min a pořádně. Takže to zkusím asi podobně jako ta moje kámoška, protože evidentně to zabírá. Ona nikdy nebyla taková ta vysoká modelka, ale od tý doby co je s tím Radkem tak zhubla, přesně na těch správnejch místech(stehna, spodní břicho a boky) a ikdyž není ani tedka vyloženě  hubená tak je hodně pevná a i kůži má takovou hezky vypnutou.
Takže tady máte dvě tabulky s rozpisem pohybu na týden s maximem a minimem pohybu(stravu zatím nechám jak je to tedka a uvidím)
Jinak neostýchejte se napsat co si o tom myslíte! A pravdu, pokud si myslíte, že je to totální kravina a já jsem blbá slepice, že se tím chci řídit tak to klidně napište! Proto mám blog - aby lidé psaly pravdivé komentáře a ikdyž budou né moc milý tak to beru a nebudu naštvaná (teda pokud nebudou sprostý! ty mažu rovnou!!!!)

Rozpis na týden s MAX pohybem (zatím provizorní verze, na tenhle týden. Od pondělka do pondělka)

den
co
splněno?
po-dopo
 na lačno 45min rotoped s karnitinem

   -odpo
nic
út-dopo
na lačno 45min rotoped s karnitinem

   -odpo
nic

st-dopo
nic

   -odpo
posilko stehen, břicha, 30min stepper

čt-dopo
volno

  -odpo
volno

-dopo
na lačno 50min aerobko s karnitinem

  -odpo
posilko boky, zadek, ruce

so-dopo
na lačno 50min aerobko s karnitinem

  -odpo
procházka

ne-dopo
na lačno 50min aerobko s karnitinem

  -odpo
posilko stehen, břicha, stepper 30min

po-dopo
na lačno 50min aerobko s karnitinem

  -odpo
volno
- hlavně to berte s rezervou...je to jenom plán na tenhle velikonční týden, protože sice chodím do školy, ale zrovna mi to celkově vychází volněji, pak pokud bych chtěla jet 2x do měsíce tyhle dvou-fázový tréninky tak to budu muset po změnit, protože si nebudu moct dovolit cvičit jako tedka.Prostě si to chci tedka jenom ozkoušet a uvidím!

Tak holky a do mě! očekávám komentáře!

den 86

27. března 2010 v 21:24 | darkness |  Můj jídelníček
Včera jsem usnula až asi po 3 hodině a ještě se furt budila, takže jsem dneska vstávala až ve 2 a celá rozlámaná. Takže jsem ani nestihla na lačno aerobko a vlastně ani uklidit a ani seminárku. Stihla jsem akorát luxovat, umejt koupelnu a trošku protřídit štaník ale ještě na mě tak 70% z toho čeká zítra:(
Jinak od rána mi je tak divně od žaludku, proto jsem si dala endiaron a jedla jen "suchou" stravu.....takže jídelníček je sice kaloricky ok, ale je dost podivnej a chyběj bílkoviny, protože jsem se bála jíst jogurty a mlíko, sýry a maso abych se nepoto:)

14:00
suchej brambor, lžíce dušenýho hrášku a mkrve
16:30
celozr. kaiserka a 2plátky šunky(bez másla)
18:00
banán
20:00
celozrnn.kaiserka a plátek šunky, jablko

pitivo
1l ovocný neslazený čaj, 0,5l cola (normální- na žaludek)
sportivo
nic je mi zleden 85

26. března 2010 v 20:10 | darkness |  Můj jídelníček
8:00
activia jahoda + 50g musly Nestlé
10:00
2mrkve
12:00
celozrnná kaiserka, sýr 30%, zelí, lučina
14:00
šunkafleky(cca 1/5porce, nevím fakt toho bylo malinko)
17:00
60g kuřecí šunky, 2 pufáky
19:30
250ml bílého vína (s vodou= střik)
21:00
bude trošku cottage

pitivo
1l neperlivá voda, cola zero, kafemléko, zelený čaj
sportivo
nic

co  dneska vaše darkness dělala?

- nakoupila v Tescu a Kauflandu spousty zdravejch dobrot : 70% čoko s příchutí maliny, oříšková tyčinka Stilla- mega dobrá- určitě zkuste a stojí jen 6,90kč, jogurt Hollandia s příchutí Irská káva(si dám zítra k svačině), ovoce, oříšky a musly tyčinky.....
- měla spicha s kámoškou a odolala tiramisu a italským těstovinám v pizzerce, dokonce odolala i tvrdýmu alkoholu a dala si jen 2x vinnej střik
- lehce si uklidila pokoj
- úplně se odrovnala ve škole
- stihla se opětovně pohádat s rodiči

co bude vaše darkness dělat zítra?

-po ránu dá aerobko na lačno
- douklidí pořádně pokoj a umeje si okna a vyluxuje( a hnedka je půl dne v pytli)
- konečně protřídí šatník a vyhází zimní věci
- napíše seminárku do školy at to má zkrku
- udělá úkol na angličtinu a na právo
- a pak večer padne mrtvá do postele:)


den 83

24. března 2010 v 16:06 | darkness |  Můj jídelníček
8:00
jablko, corny linea
12:00
hovězí plátek, sos, rýže (1/2 porce)
14:30
kuřecí prso 80g, 30g celozr.rýže, 200g dušená zelenina

18:00
bude cottage, rajče a polystyrén
cca 22:00
bude 100g tvarohu

pitivo
kafemlékocukr, 2zelené čaje, 1l voda, 1l perlivá minerálka, 1l cola zero
sportivo
carnitin 2g: 30min stepper, 20min rotoped

Dneska jsem o hodinu zaspala a tak jsem si řekla, že se na to- na školu vykašlu úplně:) Ano jsem přímo ukázkový případ vzorného studenta VŠ Všechny si ze mě vemte příklad:)Zítra ráno začínám přednáškou na které být nemusím:) a tak si dám ráno nalačno 40min aerobka s karnitinem:) O víkendu pokud bude hezky tak jsem se s tetou domlouvala, že po zimě oprášíme kola a pokud nebude moc pěkně tak alespon na nějakou pěší tůru spojenou s nákou kulturou. Takže asi vláčkem nebo busem někam za Prahu se podívat na nějakej zámek nebo něco, pokud už budou otevřený a pak nákej pěší okruh nebo tak.

Jinak jsem se rozhodla, že si musím i v pohybu udělat pevnej režim. Protože když jsem si četla zpětně články, tak jsem zjistila, že jeden týden sportuju třeba 5x týdně do strhání těla a pak třeba 2 týdny nedělám nic, protože jsem unavená a přetažená. Tak přemýšlím jestli je lepší cvičit třeba každý den 10 až 15min a nebo si stanovit 2 dny v týdnu a dát si na 70min cvičení (protažení, 10min kardio, 15min posilko, 45min kardio, protažení)....co myslíte?
den 82

23. března 2010 v 16:02 | darkness |  Můj jídelníček
9:00
dalamánek s lučinou, rajče
11:30
dobrá vláknina tyčinka-jablko,skořice
14:00
60g rýže, 100g sojový maso, červená řepa
16:00
bude musly tyčinka a jogurt
19:30
budou asi bílky
21:00
bude cottage nebo mlíko

pitivo
kafemlékocukr, 2l voda ředěná juicem(2:1)
sport
bude večer rotoped

dneska krásnej slunečnej den....teplíčko, ale neskutečná únava ze školy.....se těším až přijdu domů a lehnu si a budu si číst a na učení dneska kašlu....
jo a děkuju moc za komentáře!víte nelámu nad sebou hůl, jen občas potřebuju postrčit abych bojovala dál!
mějte se fajn


totální kolaps

21. března 2010 v 20:49 | darkness |  Moje zpovědnice
chjo.....další víkendová přežíračka je tady:( teda ona to nebyla přežíračka jako taková ale celej víkend jsem jedla dost a celkem dost nezdravejch věcí jako je pizza, zmrzlina atd....co k tomu dodat? Snad jen že to mělo a mohlo být tak o 100% lepší...odvahu se zvážit nebo změřit nemám. Sice by ty 3 dny kdy jsem jedla hnusně neměli být na postavě nijak znát, přesto mám pocit, že se na mě podepsalo každý sousto.

A nejhorší je, že myslím, že vím proč jsem tak hnusně jedla a přesto jsem nic neudělala! Jak jsem v pátek psala o "Danovi a Daně" jak už spolu bydlej, tak myslím, že to= neboli stres a psychická nepohoda způsobily, že jsem jedla to co mi přišlo pod ruku. To co všichni odborníci a i hubnoucí lidi tvrděj, že člověk musí být v pohodě a štastnej aby hubnul, tak to bohužel platí i na mě a tak jsem se vás chtěla na něco zeptat!

Jak se zbavujete stresu, dostáváte do pohody a děláte se štatným?

Protože když nemám očekávat, že až budu hubená tak že budu štastná ale naopak že až budu štastná tak že budu i hubená, tak jak se mám udělat štastnou? Protože já jsem neštatná právě kvůli tomu, že sem tlustá a tak mi to přijde jako začarovanej kruh.
Protože jasně, jsou tu věci který mě hoděj do klidu a cítím se štastná jako třeba hudba, super lidi, úspěch ve škole, letní procházka v parku se psem atd. Ale to jsou spíš chvilkový a celkem nestálý záležitosti, protože když pak přijde něco jako "stěhování Dana a Dany" tak mě to psychicky úplně odrovná a ikdyž si myslím, že to mám pod kontrolou tak nemám a odráží se to nejen v jídle, ale i celkově ve škole a v životě obecně.

Tak by mě zajímalo jaký strategie máte vy abyste se cítili alespon trošku permanentně štastný???
(budu vděčná za jakejkoliv názor a komentář)

den 76

18. března 2010 v 22:26 | darkness |  Můj jídelníček
8:30
celozr.bulka s máslem a s 30% sýrem, vejce
11:00
pomeranč, 2 švestky
14:00
svíčková s 4 knedlíky
17:00
bio jogurt jahoda
21:00
80g tvaroh se skořicí a sladidlem

pitivo
1l voda perlivá, zelený čaj, 1l voda se šumákem, kafemléko
sport
nic

Dneska jsem s jídelníčkem plně spokojená, někdo by mohl říct že jíst tvaroh v 9večer a svíčkovou k obědu je hnus, ale at si každej říká co chce, mě tenhle jídelníček plně vyhovuje.

Jinak dneska jsem dostala pěstí přímo mezi oči, obrazně řečeno. Potkala jsem ve městě kamarádku a jen tak mezi řečí jí uklouzlo, že jde zítra pomáhat Danovi a Daně (fiktivní jména) se stěhováním věcí, já samozřejmě koukala jak blbeček, protože se tohle ke mě ještě nedoneslo.Jinak Dan je jeden kluk o kterým vám tady občas píšu už asi 2 roky a do kterýho jsem byla dřív strašně zamilovaná a co si budeme namlouvat tak ještě pořád asi jsem. Bohužel o mě nemá zájem a já jsem si náš flirt před cca 2roky bohužel vysvětlila po svém- tedy špatně a nějak jsem si asi rok dělala zbytečný naděje a šance a pořád jsem to v sobě živila až mi jednoho dne došlo, že svojí přítelkyni miluje a že jsou fakt jeden pro druhého jak dělaný a že se s ní nerozejde ani letos ani za deset let. Takže jsem se trošku zklidnila, ale přesto když ho někde vidím a nebo o něm slyším, tak se začnu chovat dětinsky a vždycky do toho spadnu.Já vím, že je to divný, ale přesto pořád mám v sobě asi podvědomě nákou naději, že mi to jednou s ním vyjde. Takže vždycky když se dozvím nějakou takovouhle zprávu tak mě to vždycky zasáhne jak blesk z čistýho nebe.

den 73

16. března 2010 v 10:52 | darkness |  Můj jídelníček
8:30
čoko syrovátka linie v mléku(200ml)
10:40
2x celozrnn.toust-1se sýrem a plátkem šunky, 2s arašídovým bio máslem(Alnatura)
14:00
celozrnné těstoviny se zeleninovými lusky zapečené se sýrem

pitivo
kafemléko, nekalorická limča-grep, zelený čaj, vápníkový šumák
sportivo
teprve bude večer

Jak to jde dneska? Taky vás sere ten sníh? Mě hrozně. Ráno jsem se pečlivě namalovala, vlasy si umyla a vyfoukala a pak než dojdu na bus tak jsem byla rozcuchaná jak čarodějnice, boty a kalhoty promočený, řasenka pomalu až na krku.....fakt, ten nahoře si z nás dělá pěkný srandičky nebo já už fakt nevím.
Navíc mám pocit, že sem včera zase někde prochladla, protože dneska jsem vstala úplně mrtvá a s bolestí krku, tak doufám, že zase nebudu nemocná. Jsem si pro jistotu vzala 2 vitaminy C a ještě rozpustnej vápník......
Jinak odpoledne mě klasicky čeká škola a pak taky se musím začít ohlížet po nějaký brigádě na léto. Úplně mi došly penízky, takže si budu muset sehnat i tedka alespon něco nárazovýho abych měla něco v pěněžence.

No nic, musím ještě na poštu, do lékárny, nakoupit.....večer se ještě ozvu!


den 72

14. března 2010 v 12:37 | darkness |  Můj jídelníček
10:00
omeleta z 1 žloutku a 2 bílků, 2plátky toustovýho celozrn. chleba
13:00
celozrnn. těstoviny s kuřecím masem(cca 100g), hermelínem a zelenýmy lusky
15:00
200g pomelo, hrst popcornu

pitivo
kafemléko, hrnek zelenýho čaje, voda
sportivo
nic- ještě jsem zničená ze včerejška

ahojky jak se vede?co máte na poslední den volna v plánu?Já tak nějak tradičně- uklidit a začít něco dělat do školy, protože už zase lehce nestíhám. Jinak ten ples jak se pořád ptáte byl celkem fajn. Né že bych si to nějak užívala, pořád jsem totiž měla tik porovnávat sebe a svoje špeky s ostatníma holkama, takže jsem se tak nějak furt kontrolovala a nedokázala se pořádně uvolnit. Ale jinak to bylo celekem fajn. Párkrát jsem si zatančila, pokecala s lidma co jsem dlouho neviděla, zjistila, že jedna moje kámoška který je 23 už je vdaná a bude mít dítě s o 19 let starším chlapem.....no ale proč ne no:) at si každej svůj život udělá jakej chce:)

No a asi v 1 jsem jela domů, akorát že jsem tradičně nestihla poslední normální bus co jede k nám na sídliště a musela čekat sama na zastávce asi 40minut na první noční linku, takže jsem byla "posraná " strachy, že mě tam někdo v lepším případě zabije, ale nakonec jsem domů dorazila ještě před 2ranní....
Jinak včera jsem spala do 11 a pak lehce se flákala a taky si prala šaty, protože mi je tam nákej blbeček polil pivem takže solidně smrděly, tak jsem to prala v ruce, protože na těch šatech byli korálkama vyšitý kytičky, tak by se to v pračce asi zničilo....no a to je vše. Ještě se kouknu co je u vás novýho a pak hurá začít něco dělat.....den 70

12. března 2010 v 15:12 | darkness |  Můj jídelníček
Akorát se chystám na ples holky. Na jednom jsem byla už ve středu a ještě zítra jdu slavit kámošky narozeniny.
Jinak ten ples ve středu byl absolutní propadák. Šaty jsem měla celkem pěkný, ale vypadala jsem v nich hrozně, břicho vypouklý a tlustý stehna. Známí co tam byli s náma tak se nenápadně ptaly kámošky jestli nejsem nemocná, že jsem tak přibrala. Viděli mě naposledy loni na úplně stejným plese s úplně stejnejma lidma, akorát že cca o 10kg lehčí. Taky jsem tam celou noc stála jak trubka, protože se mnou nikdo nechtěl tancovat. Teda kromě kámoščinýho bráchy, kterej zůstal "lichej" jako já ale bylo to spíš z lítosti.Takže jsem to víceméně přetrpěla než abych si to užila a o půlnoci už byla doma a hnedka ráno šla normálně do školy.

Dneska mě čeká další ples, tentokrát méně "formální", protože tradiční program je snad jenom do 10 a pak je tombola a pak klasická afterparty kde se normálně tancuje- disco,pop...prostě diskotéka.Takže jdu v normálních šatech z HM z výprodeje, který by se daly i nosit v létě třeba k balerínkám nebo takhle. Opět v nich vypadám jak takový menší prasátko nebo jak kdybych byla těhotná.....no upřímně řečeno se mi tam vůbec nechce ale už jsem přislíbila účast a mám zarezervovanej lístek tak už musím.
Tak mi držte palce at to nák dopadne.....zítra se ozvu.

7:00 banán
10:00 activia bílá, jablko
14:00 kuřecí 100g, bramborová kaše, okurka

den 67

9. března 2010 v 18:13 | darkness |  Můj jídelníček
8:00
2x Active Bar od Bona vity, jablko
10:00
bebe DR
13:00
activia nápoj
15:00
broskev, 3mrkve
17:30
100g kuřecí, 100g brambory, 200g brokolice
19:00
bude 100g pangas s dušenou zeleninou
21:00
150g nízkotučný tvaroh se sladidlem a skořicí

pitivo
kafemlékocukr, hrnek zelenýho čaje, 2l neperlivá voda
sportivo
se 3g karnitinu: 40min stepper, posilko nohou (60cviků)

Dneska jsem hnedka po škole běžela nakoupit do Tesca.Hlavně teda tvarohy, na kterých poslední dobou totálně ulítávám.Vždycky se těším jak si hodku nebo dvě před spaním dám tvaroh se skořicí a sladilem a je to dobrota, snad ještě lepší jak sušenky:)
Taky jsem si konečně prvně koupila bílou Hollandii. Všude se o ní mluví jak o nejlepším jogurtu co se hubnutí týče. Byla jsem docela překvapená, že to není klasickej "tekutej" jogurt, ale že je to celkem krémový a sladký a smetanový, přitom má jenom 3,7%tuku, takže fakt ideální jogurt. Je teda pravda, že taky dost stojí....
Jinak jsem taky dneska odolala velkýmu nezdravýmu svodu v podobě koblih, šátečků a tak. Když jsem odcházela z Tesca, tak tam bylo takvý to malý pekařství a krásně to tam vonělo. Měla jsem hroznou chut si něco koupit alespon na zítra na snídani, ale pak jsem si řekla, že by mi to stejnak nedalo a snědla bych to hnedka jak bych dorazila domů a tak jsem nějakým zázračným způsobem odolala. Nakonec jsem si místo toho koupila nový pyžamo a v tom obchůdku viděla skvělej sexy top. Bohužel i ta velikost XL co tam měly byla malá. Byl to obchod s italskou modou a tak tam to číslování měly takový všelijaký. Takže mám skvělou motivaci, protože jsem si řekla, že jakmile zhubnu natolik abych se do toho topu vešla tak si ho za odměnu koupím(vidím to na cca 4-6kg dolů).....a jinak v tom obchodě měly spousty super věcí a za super ceny, takže mám motivaci na léto jak blázen:)
A jak jde hubnutí vám? co škola? práce? no prostě co u vás novýho?
den 64

7. března 2010 v 22:33 | darkness |  Můj jídelníček
10:00
70g musly s mlékem, banán
14:00
francouzské brambory 300g
16:00
jablko, corny linea
19:00
celozrnná bulka s Ramou, plátek šunky
22:00
200g pangas na páře na zázvoru, 200g dušená zelenina

pitivo
2l neperlivá voda s citronem, hrnek čaje
sportivo
s karnitinem: 30min stepper, 20min rotoped

ano vím, nemusela jsem si dávat toho pangase tak pozdě....ale nejdu spát před půlnocí a měla jsem děsnej hlad....a pangas jsou jenom bílkoviny a dušená zelenina jen minimum sachrů, takže výčitky nemám...a navíc byl výbornej. Sice teda samá kost, ale chutově na tom zázvoru byl mňam mńam.

Jinak tenhle tejden plánuju sport ráno na lačno s karnitinem, protože mě ve čtvrtek a v sobotu čeká ples a já v těch šatech vážně vypadám děsně a mám v nich hrozný břicho a je prostě vidět, že jsem v nich děsně narvaná....vím, že nemá cenu zachraňovat cokoliv na poslední chvíli, ale aspon trošku splasknout bych potřebovala.

Taky jsem přemejšlela, že bych zkusila jako třeba Viky, takovou moderní obdobu sacharidovejch vln. Tedy střídat dny s minimem a maximem sacharidů, ale tenhle týden je extrémně náročnej.
Škola je sice v pohodě, ale mám spousty lítání, takže nevím jak bych to s tím jídlem ve dnech s minimem sacharidů dělala.Asi těžko si v tramvaji vyndám krabičku s bílkama a nebo si otevřu tvaroh a začnu to za jízdy mixovat se skořicí

No ale uvidím, když se chce tak všechno jde, tak se to pokusím nák vykoumat. Zatím se mějte fajn.

den 63

6. března 2010 v 13:12 | darkness |  Můj jídelníček
12:00
celozr.bagetka(120g), s žervé, 30g hermelínu, plátek šunky, paprika

pitivo
kafemléko, hrnek čaje

Včera jsem přežila školu a pak jsem si šla nakoupit zdravý dobroty...takže konečně po dlouhý době mám jakžtakž plnou lednici:) takže se nemůžu vymlouvat, že nemám nic zdravýho a dietního a můžu zvesela pokračovat ve svým dietním plánu....Jinak jsem taky neodolala Fitnessy a koupila si taky arašídový máslo.

Chtěla jsem nějaký normální, ale bohužel ho nikde neměli, takže jsem ho nakonec sehnala v Dm v oddělení zdraví výživy od Alnatury. Má sice nákejch 29g bílkovin a jen 9g sacharidů a teda 58g tuku, což je hodně dobrý, ale je nějaký hnusný. Normální arašídový máslo má být takový sladko-slaný(podle toho kolik je tam těch arašídů) ale tady to je snad vyloženě přisolovaný nebo co....je to to samý jako si ráno na chleba dát sýr a posolit ho....no co dělat, je zdravý a má dost bílkovin, protože obsah bio arašídů je 88% což je dost no, takže se nedá nic dělat, hřešit se nebude ani máslem:) bude se hubnoouuuuuttttt :)

zítra večer se ozvu, zatím ahoj

den 62

4. března 2010 v 19:17 | darkness |  Můj jídelníček
8:00
celozrnný dalamánek, jablko
11:00
celozrnný dalamánek
15:00
50g sojový maso na kari, 70g brambory, 300g dušená zelenina
17:30
100g tvaroh, sladidlo, skořice, 10ks piškotů
19:00
60g celozrnn.chleba s česnekem, 3plátky 30% sýra
21:00
bude 100g tvarohu se sladidlem a skořicí a nebo cottage

pitivo
1l cola zero, 3kafemléko, 200ml orange juice, 1l perlivá voda
sportivo
nic


den 61

3. března 2010 v 17:21 | darkness |  Můj jídelníček
7:00
celozrnný chleba, lučina, plátek sýra, rajče
10:30
activia tavrohová, jablko
13:00
písmenková polívka, zelný salát (v menze)
13:30
1/2 kit kat chunky, vanilkový latte(s cukrem)
17:30
celozrnná bulka s Ramou, sýr a paprika

pitivo
2l neperlivé vody, 1l zelený čaj
sportivo
posilko nohou: 6x15vnější stehna, 6x20vnitřní stehna, 3x20 výpady na obě strany

Holky díky za komentáře k minulému článku! Já vím, že na jedný špatný večeři svět ani hubnutí nestojí, ale prostě naštvalo mě to. Já nejsem anorektička abych si vyčítala každou mrkev navíc, a vím že mě knedlíky s omáčkou k obědu nezabijou pokud jsou jen 2, ale prostě pizza k večeři a ještě v 7 hodin večer je moc.Ani mě neštve ta samotná pizza, jako spíš fakt, že jsem schopná hubnout jen když jsem v pohodě. Jakmile se ocitne nákej problém v životě tak hnedka nastupuje krize i v hubnutí.Já nepřiberu o vánocích, ale o zkouškovým a nebo v létě, když člověk nemá co dělat.A každej stres se u mě projeví tím, že po něčem nezdravím "sáhnu". Včera jsem přišla vydeptaná ze školy, potom jsem ještě byla hodinu na poště a když jsem přišla naštvaná a unavená domů a máma měla hotovou pizzu pro všechny, tak jsem si dala, ikdyž bych za normálních okolností asi odolala. Takže z toho pro mě plyne poučení- při zvýšeným stresu zvýšit taky trošku jídelníček, abych předešla těmhle nezdravejm svodům:)

Jinak dneska to bylo ve škole celkem snesitelný, kupodivu:) Akorát to mám tedka někdy zase dostat, tak mě pořád přepadají chutě na něco tučnýho a sladkýho a taky mám celej den furt hlad.Už aby to bylo pryč:)
Váha mi tudíš od pondělka poskočila o 2kg nahoru tak mě to zrovna moc nemotivuje, ale nebudu panikařit, protože to je jenom zadržená voda a do neděle snad "splasknu".
No nic, mějte se jak nejlíp umíte, cvičte, jezte a smějte se a já jsem tady zítra nebo nejpozději v pátek večer jak na koni!

den 60

2. března 2010 v 22:30 | darkness |  Můj jídelníček
Dneska jsem původně jídelníček psát vůbec nechtěla, když není zrovna povedenej, ale pak jsem si říkala, že by to nebylo vůči vám a ani vůči mě samotné fér.
Sice jsem se ráno před školou- na lačno dokopala na 25minut na stepper a fakt jsem jela skvěle (karnitin zabírá).
A světe div se, fakt se pak cejtila líp (že by ty endorfiny? ) ale pak jsem to podělala tou večeří.
Takže tady máte dnešní večeří pokaženej jídelák......

9:00
celozrnná bulka s Ramou a 4 plátky 40%sýra
13:00
150kuřecí prsa, 100g brambor, 200g dušenná zelenina
16:00
activia vanilková, mandarinka
19:00
malá sýrová pizza

pitivo
1l neperlivý vody, 1l cola zero, 1l orange juice
sportivo
25min stepper s karnitinem ráno na lačno

den 59

1. března 2010 v 21:03 | darkness |  Můj jídelníček
11:00
60g musly emco jahoda, mléko 200ml
13:00
200g pomelo, 2ks Bebe oříšková
16:00
200g hovězí maso, 2knedlíky, trošku nějaký omáčky
20:00
150g tvaroh se skořicí a sladidlem, 1/2 pomeranče

pitivo
300ml orange juice, 1l cola zero, 1l perlivá voda
sportivo
nic
Ani nevím co dneska psát, nemám náladu na nic...snad jen, že děkuju za komentáře k minulýmu a předminulýmu článku! A taky mě těší, že mě tak podporujete a fandíte mi! Budu se snažit vás nezklamat!!!!
zatím ahoj