Srpen 2009

odjezd

17. srpna 2009 v 15:47 | darkness |  Moje zpovědnice
ahojky moje spolutrpitelky! jak se máte?
u mě pořád stejně hrozný!Jak sem řekla, bohužel záchvatovitý přejídání je nemoc.Bohužel až do ted jsem si myslela, že je to jakoby část životního stylu nebo jakoby poza. Četla jsem u holek na blogu jak " je to silnější než ony" a cejtila jsem se trapně za ně, protože mi přišlo, že tou pozou jen zakrývají to jak jsou slabé a nejsou schopné vydržet jíst podle normálního jídelníčku. Bohužel mám sama šanci poznat že to tak není a že je to nemoc stejně tak nebezpečná jako třeba anorexie.
Zrovna dneska jsem se bavila s bývalou spolužačkou, která měla anorexii před 5 lety a doted není schopná normálně jíst. Vlastně, když se člověk rozhlédne kolem tak zjistí že 2 ze 3 holek trpí nějakou poruchou přijmu potravy. Jenom jsem už tak vynalézavé, že nejen, že to nepřiznáme, ale dokonce se nám to daří perfektně skrývat. Ale tohle je od hlavy!!!!!

pořád při staru

8. srpna 2009 v 22:05 | darkness |  Moje zpovědnice
zítra brzy ráno odjíždím s tátou na chatu a pak pod stan se známejma......nemám chut se tady nějak rozepisovat a ani číst ty vaše jídelníčky. Přijde mi to trapný i vtipný zároven, když vidím jak některá z vás hřeší tím že si dá čokoládovou tyčinku a pak si sype popel na hlavu. Kdyby ste viděli co jsem všechno schopná sežrat já přitom s vým záchvatu!
Poslední dobou se to snažím kontrolovat. Sice nejím vůbec zdravý věci ale snažím se aspon abych jedla nák pravidelně a nepropadla záchavtu. Už dokonale chápu proč se to jmenuje záchvatovitý přejídání. Je to jako kdyby vám na 5minut vypustil mozek funkci a vy ste byli jakoby náměsíční nebo v apatii kdy za vás rozhodovaly jiní.Mám trošku obavy o to co tam budu jíst. Přece jeno někde ve stanu v kempu asi těžko se budu stravovat zdravě. Většinou to bejvá smažák, pivko, hranolky systém...no uvidíme. Hlavně se nepřežrat! a ještě k tomu na noc!
Držte pěsti!

SEM NA DNĚ

6. srpna 2009 v 14:41 | darkness |  Moje zpovědnice


HOLKY JE MI MOC LÍTO, ŽE JSEM SE NEOZVALA A NEPÍŠU SEM A MOC NECHODÍM ANI K VÁM, ALE JSEM NA DNĚ. JAK FYZICKY TAK PSYCHICKY. TO MOJE PŘEJÍDÁNÍ SE NELEPŠÍ, BA NAOPAK.
VŽDYCKY JSEM SI MYSLELA ŽE MĚ SE TO NETÝKÁ, ŽE KDYŽ SE OBČAS PŘEJÍDÁM, TAK JE TO PROTO ŽE JSEM SLABÁ DIETU DLOUHO DODRŽOVAT, ŽE TO PROSTĚ JE JEN MOJE LENOST JÍT BĚHAT, ALE TEDKA JSEM ZJISTILA, ŽE JE TO NEMOC!!!!!! A JÁ JÍ MÁM!!!!!
KDYŽ SE NAD TÍM TAK ZAMYSLÍM TAK UŽ JSEM JENDOU PROBLÉMY S JÍDLEM MĚLA. BYLO MI ASI 15-16, CHODILA JSEM DO TANEČNÍCH A ZE STRACHU ŽE S TLUSTOPRDKOU NIKDO TANCOVAT NEBUDE SEM ZAČALA HUBNOUT. ZDRAVĚ NEJDŘÍV. ALE PAK SE MI TAM ZAČAL LÍBIT JEDEN KLUK A JÁ ZAČALA BLBNOUT- NEJÍST. NEBYLA TO ÚPLNÁ ANOREXIE, HLAVNĚ FYZICKY JSEM NA ANOREKTIČKU NEVYPADALA ANI NÁHODOU, ALE JEDLA JSEM TŘEBA JEN JOGURTY, JABLKA A ZELENINU. MALÝ PORCIČKY DENNĚ. KDYŽ JSEM MĚLA JÍST TŘEBA MASO A BRAMBOR TAK SEM MÁLEM HRŮZOU OMDLELA, VECPALA DO SEBE PÁR BRAMBOR A CEJTILA SE MIZERNĚ. DOKONCE SI PAMATUJU, ŽE JSEM JEDNOU DOSTALA CHUT NA CHLEBA S PAŠTIKOU. ASI DEN JSEM ODOLÁVALA ALE POTOM SEM SNĚDLA KRAJÍC CHLEBA SE SALÁMEM A PAŠTIKOU A HNED JSEM TO ŠLA VYZVRACET.......NO A TEDKA NEJSPÍŠ TRPÍM ZÁCHVATOVITÝM PŘEJÍDÁNÍM. NENÍ TO BULIMIE, PROTOŽE NEZVRACÍM. ALE NEVÍM JESTLI BY TO NEBYLO LEPŠÍ.....UŽ JE TO ASI MĚSÍC CO TO ZAČALO. OBČAS JE DNE NEBO DVA KLID A JÁ JÍM NORMÁLNĚ ALE PAK JSOU TŘI DNY HRŮZY. TŘEBA TEDKA SEDÍM U PC, KOLEM MĚ PAPÍRKY OD ČOKOLÁD, PRÁZDNÉ, ŠPINAVÉ TALÍŘE A SKLENIČKY...NEVYBALENÝ VĚCI A TO JSME PŘIJELA DOMŮ UŽ V PONDĚLÍ VEČER... NENÍ MI MOC DO ŘEČI