Červenec 2009

přežírání

28. července 2009 v 14:11 | darkness |  Můj jídelníček

HOLKY STYDÍM SE! JE TO HROZNÝ! NEJSPÍŠ SEM SPADLA DO ZÁCHVATOVITÉHO PŘEJÍDÁNÍ!

UŽ ASI OD PÁTKU SE V JENDOM KUSE NEZŘÍZENĚ CPU. OD RÁNA DO VEČERA. ČÍMKOLIV CO MI PŘIJDE POD RUKU. ZTLÁSKÁM CHLEBA SE SÝREM- NĚKOLIK KRAJÍČKŮ, PAK NA TO SUŠENKU, PAK CHLEBA S PAŠTIKOU, PAK ZMRZLINU, SLADKOU KOLU...PROSTĚ COKOLIV.DOKONCE TO DOŠLO TAK DALEKO ŽE JSEM SI BĚŽELA I V PRÁCI NĚCO KOUPIT! DNESKA SEM BYLA S RODINKOU NA NÁKUPU A KOUPILA SI MELOUN, BANÁNY, BEBE A ČOKOLÁDU 85% KAKAA. TAKŽE KDYŽ TO NA ĚM PŘIJDE TAK SE BUDU CPÁT TÍM, ABY TO ASPON BYLO ZDRAVÉ....JINAK NEVÍM JAK SE Z TOHO VYMOTAT.
MÁM NÁLADU POD PSA, NIKAM SE MI NECHCE, NATOŽ NA KOUPALIŠTĚ A JEŠTĚ MÁM NERVY Z PRÁCE. POZÍTŘÍ JE UZÁVĚRKA CELÉHO MĚSÍCE A I INVENTURA. HROZNĚ MOC SE BOJÍM MANKA NEBO NĚJAKÝHO JINÝHO PRŮSERU.PENÍZE NEBUDU MÍT SKORO ŽÁDNÝ, PROSTĚ O PŮLKU MÍN NEŽ SEM POČÍTALA A JEŠTĚ KDYBY MI ŘEKLY ŽE CHYBÍ TŘEBA 3 TISÍCE A AT TO DOPLATÍME....FAKT SEM NA NERVY.

uterek

21. července 2009 v 15:14 | darkness |  Moje zpovědnice
ahojky?
tak co jak to jde?
u mě tradičně hrozný:( jídelníčky sou ok (okolo 1000kcal/den do 1500kcal/den) a stejnak nemám dole ani centák. ba naopka z 68cm přes stehno mám už 72cm nevím čím to je:( jediný co mě zachrání je fakt už jen liposukce:(

Jinak v práci taky hrůza. Jak pořád prší tak nejsou žádný kšefty. Skoro nikdo nejde ven natož aby coural po obchodech. Takže vždycky třeba ve 2 přijde šéf at to zabalíme a jdeme domů a to bych měla mít do 7 cca. Takže budu mít ještě mín než ted:( chjo.....taky se dělala inventura tak se zejtra dozvím jestli mám manko nebo něco:( Docela se bojím aby vedoucí neudělala nákou všivárnu, už jednou nám (až po nástupu na brigádu) řekla že místo 100kč/h máme jen 60kč tak se bojím že až si pujdu na konci července pro výplatu tak řekne " nedá se nic dělat, nebyli kšefty holky" a nedá nám třeb ao půlku mín než má......ahcjo. Tak mi držte palce at to dobře dopadne!
díky
ps. díky za komnety (napíšu zase za týden)

chjo....

15. července 2009 v 13:42 | darkness |  Moje zpovědnice
tak zase jen v rychlosti holky moje zlatý! knihovna je zavřená tak sem na netu v net kavárně a je to tu strašně drahý:(
V práci hrůza-skoro každej den prší tak musíme končit dřív, protože nejsou kšefty, takže makám mín hodin, což e bohužel projeví na vejplatě:( Dneska třeba sem měla mít od 10 do 7 a už když sem jela do práce tak strašně pršelo, tak se rozhodlo že to v 1 zavřeme a půjdeme domů. Jen co jsem se dostala domů tak vysvitlo slunce a možná bude odpoledne i teplo...se picnu z toho. Tedka už samkozřejmě zpět nepojdeu že jo:(

Jo jinak sem taky vysadila na prázdniny prášky, aby si organizmus odpočnul a taky sem doufala, že mi to usnadní trošku hubnutí.....hubnutí se zatím bohužel nekoná ikdyž se snažím a navíc mi vyskákaly po celým obličeji příšerný pupínky:(

no nic, doufám že bud eodpoledne pořádná bouřka abych nelitovala, že sem musela odejít z práce dřív:(

se mějte fajne!

zase já:)

8. července 2009 v 16:39 | darkness |  Můj jídelníček
tak ahoj holky, tak se zase hlásím.

Tedka jsem měla 2 dny volna tak sem si konečně oddychla. Vždycky záleží na tom kolik je lidí ale nejvíc je samozřejmě když je hezky venku a je třeba víkend nebo svátek, to pak je lidí hodně a je to makačka. Takže v sobotu a neděli to ještě šlo, to tam na brigádě semnou byla jedna holčina ale v pondělí měla volno tak sem tam byla sama, takže sem fakt po těch 10 hodinách necejtila nohy. Navíc dneska dělala uzávrku naše vedoucí a zítra ráno na směně se dozvím jestli jsem na tom dobře s penězma, tak doufám že nebudu mít manko nebo něco podobnýho.
Bohužel tím jak mám mín peněz tak se apson snažím si dávat co nejvíc směn na co nejvíc hodin abych měla co nejvíc, takže sem fakt moc utahaná, protože ráno jedu 40 min na kole pak i 10h směna, pak 30-60min úklid krámu a pak hurá 40 min na kole domů, takže se domů dostanu někdy i okolo 10 večer. Takže žádnej sport krom toho dojíždění do práce nemám. Dneska jsem taky pěkne posr....jídelák. Přijela nám na návštěvu teta tak sme byli v cukrárně a pak na obědě a večeři v restauraci(asi půjdeme do pizzerie) a ještě asi i dneska otevřeme vínko co přivezla z německa.....no a zejtra zase do práce. To je hrozný, jako ta práce není až zas tak hrozná, ale stejnak na mě padá depka že jsem teprve ani né ve 1/4 a už mi docházej síly....Jo a jak jste se ptali tak brigádničím v jednom krámku, ale nechci říct název, protože je to docela specifický a nerada bych kdyby někdo z mých přátel si to spojil dohromady a zjistil že si vedu tenhle blog, už takhle mi dá práci skrývat to před rodičema!

Tak se mějte fajne!!!!!
tady můj dnešní přibírací jídelák:( ale zítra bude zase líp!

sn: domácí buchta 3ks
sv: kafé latté s kopečkem zmrzliny v cukrárně
o: smažený sýr, hranolky, tatarka, salát
sv: mrkve
v: večeře bude v restauračce+večer bílé víno!

* takhle napsaný to vypadá daleko hůř než sem čekala, holt se budu muset zítra víc snažit!

tak se mějte!

nasraná

3. července 2009 v 16:53 | darkness |  Moje zpovědnice
tak holky dneska jen na pár vteřin!
sem nasraná!!!!

1) původně sme měla dělat za 90kč čistýho na hodinu, pak sem zjistila že sem to blbě zdanila tak mi pak vyšlo jen 85kč. Nakonec přišel vedoucí a řekl že nejsou tržby a že teda já mám jen 58kč na hodinu. Docela lituju, že jsem se na to nevykašlala, ale bála sem se cokoliv říct, že by mi řekl at vypadnu, protože tedka v červenci asi těžko seženu brigádu na červenec. taky nám kvůli blbýmu počasí zkrouhnul dny skoro o polovinu, takže z původní plánovaný výplaty 16000kč budu mít okolo 6-7 tisíc......což mě fakt sere.

2) jídelníčky myslím celkem ok, ale stejnak se váha nehne a nehne a horší ježe ani míry nějak viditelnějc....

no nic holky, musím letět!

mějte se!

jídelák včera a dneska:

sn: krajíc celozrnnýho chleba s máslem + 2plátky eidamu 30%, rajče
sv: meloun 200g
o: brámbory (dvě velké), 7 cherry
sv: jablko, actvia bílá sladká
ve: zelný salát 200g (snědla jsem jen trochu-byl hnusnej) a v 8h večer jsem se dojedla: actvia lehká a fit jahoda+3polystyreny

dneska:
sn: 2ks domácí bábovka
sv: mandarinka
o: dušená zelenina 200g
sv: 2merunky
ve: ještě nevím co bude, ale po večeři si dám asi vínko trošku......