Květen 2009

31.5.09

31. května 2009 v 19:15 | darkness |  Můj jídelníček
oběd 12:30h
celozrnná kaiserka s kuřecí šunkou
(kaiserka+20g lučina linie+ 30gšunka)
emco sušenky čoko

svačina 16h
2 plátly active chleba se k. šunkou
(100g šunky, lučina linie 10g)

večeře 19h
200g filé + 200g dušená zelenina

večeře 21h
bude 200g filéDneska se mi ten jídelák ale vůbec nelíbí. Je teda fak, že se po něm cítím fajnově, ani hladová ani přejedená a mám dost energie, ale stejnak. Sem toho stláskala jak kdybych byla vzhůru od 7 od rána a já přitom vstávala až k obědu.....sport taky tradičně nic, sem poslední dobou staršně líná. Nevim nějak nemám motivaci, když vidím, že váha stojí když jím dobře a když ne tak se zvedá....mi to připadá jak z bláta do louže......

30.5. 09

30. května 2009 v 12:58 | darkness |  Můj jídelníček
Oběd
květák- mozeček s brambory
(květák, vajíčko, cibulka)

svačina
večeře
II večeře


Před chvilkou jsem vstávala, takže proto začínám až obědem. Jinak mě je tak zle holky....
...včera mi večer asi v 11 volala kámoška, že se sní rozešel přítel a jestli se může na chvilku stavit. Přijela chvilku po půlnoci, já zatím koupila láhev červenýho Merlota za 99kč. Přičemž já jsem měla jen jednu skleničku, sice plnou ale víc jak 3dcl to nebyli, spíž mín. Zbytek láhve dopila kámoška a nic jí neni.Asi v jednu ráno odjela taxíkem a já šla spát. Spala jsme doted. A tedka je mi fakt celkem dost blbě jako kdybych vypila dva litry nákýho hnusnýho krabicáku za dvacet korun. Nechápu. Jediný co mě napadá, že mi to červený víno asi nesedí. Já radši piju bílí a nebo koktejly. Je teda pravda, že mi ani nechutnalo ale kámoška ho má ráda, tak sme ho vzala. Protože kvalitní bylo, naši normálně pijou Merlot za 59kč a je dobrej a nic jim není.
No nic, musím se snažit to překonat, protože musím uklidit celej pokoj, pak taky kuchyn, protože naši jsou pryč (jeli za známejma na slovensko) a vrátěj se už zítra tak abych to neschytala. Taky musím dopsat nebo teda opravit tu seminárku a konečně šáhnout na učení, protože to nechci dělat zase na poslední chvíli. Takže mám co dělat, protože taky dávaj dneska dva filmy co bych chtěla vidět : Jáchyme hod ho do stroje a pak Bridget jones takže si musím máknout.

Tedka vás rychle oběhnu a jídelák doplním až zase večer. papa
ps. to počasí je fakt hrozný co? kdyby aspon byla bouřka, ale takovýhle postupný uchcávání mi leze na nervy!


29.5.2009

29. května 2009 v 17:17 | darkness |  Můj jídelníček
snídaně
celozrnná bulka se sýrem
(cel.bulka+lučina linie15g+sýr 30%10g)

svačina
tvarohový desert Tiramisu s jogurtem- Madeta

oběd
120g kuřecí a 1menší brambor, rajče

svačina
mrkev, 3ředkvičky

večeře
bude 200g kuřecího

1ljemně perlivý vody:(
bude tedka 40min rotoped

Akorát se chystám na ten rotoped. Chtěla jsem jít joggovat ale to počasí:( Dneska se stalo spoustu věcí co mě potěšilo a nasralo zároven.
Takže mám zápočet z historie a uznali mi mojí seminárku, takže mě příští týden čeká jen doopravit jednu seminárku a jedna zkouška.
Koupila jsem si nový desert- tvaroh od Madety s příchutí Tiramisu zde .A je fakt výbornej, úplně božskej- vřele doporučuju. Ale stojí 17kč a má jenom 135g. Původně stál sice 19,90kč ale měl 220g! To je neuvěřitelný jak z toho chtěj ty prsata vyrejžovat co nejvíc. Navíc mojí oblíbenou příchut- stračatela už nedělaj. To tiramisu a vanilka se sušenkou jsou nový příchutě. Jediný co zůstalo z tý minulý "sady" je jahoda. Víčko je jiný, ale ten kelímek je víceméně stejnej (akorát má zešikmený okraje). Fakt komický, protože toho tvarohu je tam fakt jenom na dně a 70% tý krabičky je prázdný, nehcápu proč teda neudělali menší kelímek. No nic ale je to fakt božský, takže to určitě zkuste.
Taky jsem byla v Avonu pro novou objednávku- a jelikož sem tu minulou zaplatila den- 1 den- po
splatnosti tak si tu novou můžu vyzvednout až na konci dalšího tejden. Fakt trapný jako, jetsli to má bejt z jejich strany trest? Fakt nechápu....
Nebudu si tu stěžovat, ono stačí že nám tu už od rána prší...

A co vy? jak se máte? co plánujete na víkend? jak hubnete.......
ps. večer se tu ještě stavím


27.5.

27. května 2009 v 23:24 | darkness |  Můj jídelníček
jídelníček úterý:
sn- 1/2 banán
sv-jablko
o- 1/2 banán, jogurtový nápoj lehká a fit
sv- 6 jahod
ve- 10 koleček okurky

jídelníček dnešek:

snídaně
celozrnná kaiserka+lučina linie+sýr 30%

svačina
1 ksv balení jsou 4ks bebe dobré ráno -20%cukru

oběd
polévka instantní- slepičí (48kcal)

svačina
4 jahody

večeře
polévka instant- slepičí (48kcal)

1l jemně perlivá voda, 1l cola light
15min jogging, posilko nohy

Dneska se mi úpřímně ani nechtělo nic psát, sice se toho stalo hodně ale mám v sobě nějaký prázdno, ale sluší se abych se tady vyjádřila k něčemu.
Takže prvně děkuju za komenty, ikdyž mě mrzí že spousta holek ruší blogy, nepíše komenty ale jakmile je to nějakej článek tohoto typu (viz můj poslední) tak je tu komentů spousta. Ale i za ně díky, protože mi moc pomáhají.
Taky mě poslední dobou vrtá hlavou, proč spousta holek končí s blogama?(některé sotva začali) a nebo nepíšou. Já vím, že tedka je období zkoušek, maturit a nebo aspon vysvědčení ale stejnak, když nejsme schopné psát na blog a vzájemně se podporovat tak co budeme dělat v létě až bude většina na brigádách nebo aspon pryč na prázdninách?Přece jenom, mi neříkejte že nemáte čas aspon jednou týdně napsat že stále žijete ats....Já tady to všechno nepíšu abych rejpala nebo něco, ale protože že mi na vás záleží (ikdyž to zní jako klišé) ale vy jste jediný komu můžu svěřit svoje skutečný problémy- teda problémy s váhou.
Jinak co se týče jídla, tak jste to asi špatně pochopily. Neříkala jsem že budu hladovět, právě naopak. Hezky pravidelně jen to tedka na týden nebo na dva zminimalizovat množství a hlavně kalorie. Jak se říká rychle nabyl- rychle pozbyl.A já se vážně v tomhle těle necítím dobře, sme celá nateklá jak prase fakt, i v obličeji vypadám, že jsem přibrala takovejch deset kilo.....je zvláštní a hlavně smutný, že když zhubnete kilo, dvě nebo i tři tak to skoro není vidět ale jakmile tři kila přiberete tak nejenže to je vidět tak už i nezapnete kalhoty....holt takovej je život.


86,4kg!!!!!!!!!!!!!sem prasnice

25. května 2009 v 22:41 | darkness |  Moje váha a míry
nebudu tady popisovat jak sem se cejtila když sem dorazila na místo kde byl i můj bejvalý se svojí novou přítelkyní 160/40 a nějaký asi její kámošky 170/40....a pak sem tam byla já 165/85...to není to hlavní.
Mnohem horší bylo, když jsem šla před tím po ulici do drogerie a nějakej kluk na mě začal:
" vy ste pěkná slečno, pěkná a hubená, jen tak dál..." takovým výsměšným tonem. Jasně narážel na moji váhu, ale vedle něj šla nějaká holčina, nebyla vyloženě tlustá ale prdel měla až do nebe....
Jako to, že si tajně myslím na bejvalýho a na bůhví koho ještě a vůbec nemysím na to, že kdo by asi chtěl 86kg prasnici, jsem oteklá a už i v obličeji jsem jak prase!
Ale to by ještě nebylo tak hrozný ale ten kluk ťal do živýho, jako kdyby ušil, že sem tedka přibrala a že se za to hrozně stydím....

Nemůžu říct, že okamžitě zahajuju hladovku, protože toho nejsem schopná, nevydržím bez jídla ani den....ale od tedka budu 14 dní jen na minimu jídla denně, 5x denně jen uzobnout ovoce, jogurt, plátek sýra a víc ani tuk a aspon 3 týdně dopoledne běhat! Musím to dokázat, musím zhubnout a nebejt aspon obézní. sakra, bodejt bych měla chlapa, bodejt bych mohla dělat práci co chci když sem odporná a hnusná jak prase, chlapy se na mě nedívaj jako na holku ale jako na ségru, holka dobrá maximálně napokec nikoliv už ani na sex.....vždyt je to odporný a nechutný....mám lejtka jako moje kámošky stehna.......ale s tím je konec! minimum jídla a honě sportu dokud nedám dolu aspon tolik co sme tedka nabrala- to jest 5kg!!!! nechci už bejt takováhle špekatá prasnice!
už nechci, prostě nechci!!!

achjo

25. května 2009 v 11:39 | darkness |  Můj jídelníček
snídaně 7h
velká celozrnná bageta
(bageta+5pl.30%sýra+2rajčata+6plátků okurky)

svačina 11h
Alpro soya desert čoko+3 emco cere.sušenky

oběd 14h
zapečené těstoviny
(tětsoviny 100g+100gsýr+100gbrokolice+rajčata)

svačina 16:30
jahody 5ks

večeře


tak tedka sem strávila asi hodinu v avon centru- šla jsem zaplatit minulou objednávku a taky vrátit nějaký zboží a asi hodinu tam vyplnovala ty papíry na vrácení.....jenom proto že ta ženská za pultem mi nebyla schopná vysvětlit jak se to vyplnuje....no nic.
Tenhle týden mám jednu zkoušku a ten další ještě taky, ale musím s tím jídlem začít něco dělat. Nevím kolik sem za ty dva týdny přežírání přibrala, mám strach si stoupnout na váhu ale všechno oblečení je mi malý takže tipuju, že jsem zpátky tak na 86kg:(
Včera jsem viděla babičku a když mě viděla tak prohlásila "ježiš ty si přibrala zpátky těch 10kg co si zhubla?" jako fakt hrůza no.
Dneska šli kamarádi na koupaliště ale já ne, vymluvila jsem se že se musím učit fakt pořád.....asi chápete že je to lež.......
je mi děsně, dneska večer se mám vidět s mím jedním bývalým asi po roce nebo dvou....to asi bude koukat na darknessku jak se mu z nějakejch 72kg dostala na 85....hlavně že jsem se zařekla že až mě uvidí, tak že bude litovat že mě už pak nechtěl....fakt vtipný, až se mi chce z toho brečet........


hmmmm

20. května 2009 v 15:47 | darkness |  Moje zpovědnice
ahojte holčiny.....původně jsem nechtěla psát, protože ono není moc co psát, ale pak jsem si říkala, že by ste mě asi ukamenovaly kdybych nenapsala přes týden nebo i dýl. Novýho u mě nic neni. Snad jen, že se mi podařilo dopsat zbylý dvě seminárky, takže mi zbývá už jen jedna a přepsat tu esej.
Před chvílí sem se vrátila ze školy ze zkoušky. Výsledky budou až po víkendu. Pocity mám z toho různorodý. Nebyla tam sice otázka, kterou bych vyloženě "viděla poprvé" nebo nevěděla na co se mě ptá, ale bohužel je fakt, že jsem toho celkem dost nevěděla. Nebo spíš sem si třeba přečetla otázku a v duchu si říkala " ty krávo blbá, že sis to nepřečetla pořádně, vždyt to máš i v poznámkách..." no nevim. Jako vyloženě černě to nevidim, spíš si myslím, že mi to ještě projde, ale nechci říkat hop, dokud.....(dál to znáte )

Jinak sem úplně mrtvá, vyštavená a to mám ještě celý zkouškový před sebou. V pátek mě čeká další hnusná a těžká zkouška. Sice toho není až tak moc (cca 60stránek-což ještě jde, oproti minulýmu semestru) ale zase z těch 60 stránek je asi 40 stránek odborný terminologie, takže se to dost blbě učí......sem docela pesimistická, mám v podstatě den a kousek na to abych se to naučila, protože tu zkoušku mám v pátek. No nevim no...

jinak jídelníček ani nepíšu, už jsem utratila asi tak 500kč za sladkosti a různýho energetický nápoje, takže ty zkoušky lezou i do peněz.....jídelníčky jsou fakt hrozný, doufám, že to zvládnu do pátku, protože pak už mám jen 2 zkoušky a na každou mám týden na přípravu což už jde a hlavně snad dopíšu i ty seminárky a bude i víc času na sport...a hlavně když budu mít víc času na přípravu tak budu mín ve stresu a nebudu snad tak žrát no......

tak vás ještě rychle oběhnu a jdu zase šprtat:(
papa

zavalená

15. května 2009 v 13:28 | darkness |  Můj jídelníček
ahoj holky,
tedka sem tady dva dny nebyla, sem totálně zavalená učením a vším co stím souvisí, totálně nestíhám...touhle dobou jsem měla být už aspon trošku připravená na jeden předmět, ale teprve včera jsem dopsala první seminárku....dneska jsem taky byla odevzdat tu esej a jen do ní nahlídl tak mi řekl, že nejsem na střední škole a že je to navíc i o 3 stránky kratší než se řeklo tak at to do pondělí předělám a donesu mu to znova, takže fakt bezva....přes víkend se musím naučit vlastně na 3 předměty, fakt nechápu jak to udělám.....

bohužel jídelníček tomu úplně odpovídá- přežírání, přežírání a přežírání, což vede k tloustnutí, tloustnutí a ještě většímu tloustnutí.....z čehož mám obrovský deprese, připadám si nechutná a slabá ale nemůžu si pomoct. Já prostě když sedím fakt zavalená knížkama vím, že do dvo dnů musím umět nazpamět 134stránek z antický filozofie tak prostě na dušenou brokolici chut nemám......
obdivuju vás, vás co máte svý problémy, školu a do toho zvládnete jíst ještě v normě, navzdory tomu stresu ze zkoušek.....!!!!!!!!!!!!!!!

12.května

12. května 2009 v 23:34 | darkness |  Můj jídelníček

snídaně
plátek chleba50g+kuřecí šunka100g+ředkvičky7ks
svačina
nic
3zeleninový placičky+kečup+ chleba30g+rajčata3velká
svačina
jogurtový nápoj activia lehká a fit
večeře
4 sojový párky+hořčice

1l jemně perlivý Rajec

Tak dneska bych to hodnotila tak max na 50%, nepřežrala jsem se, což je sice skvělý, jedla jsme pravidelně a relativně ok věci ale stejnak tam bylo až moc pečiva a ještě necelozrnnýho....
krom problémů se sportem mám taky tedka nák problém i s pitným režimem, jestli do sebe dostanu denně 1l tak je to hodně, takže mě i tedka kvůli tomu dost často bolí hlava.....

Jinak jsem koukala do diáře a už příští týden nám začínají testíky a zkoušení na zápočty a náký předtermíny.....docela v háji koukám...ještě do pondělka musím sepsat 3 seminárky a jednu esej aby mě k těm testům vůbec pustily....doufám, že mi budete držet palce, protože to bude docela sado maso- v úterý mám hrozně težkej test, teda ono toho není hodně co se množství týče ale je to strašně těžký, se to holt budu muset našprtat na zpamět, pak ve středu mám taky těžkej test a musím ho napsat dobře abych mohla pak v pátek na ústní část....docela masar, protože jsem to jako obvykle podcenila:( seminárku nemám napsanou žádnou a na učení sem taky ještě nešáhla, chjo, že sem fakt neponaučitelná:(

jinak díky moc za komenty k předchozímu článku...fakt nevím čím to je, holt prostě jak říkám, tělo je naučený takže jakmile dostane víc jak 1000kcal tak začne tloustnout....

po víkendu

11. května 2009 v 11:14 | darkness
tak a vážím zase 82,4 a to jsem si včera musela dát projímadlo, protože mám problémy se zácpou...jinak bych měla asi 84kg...fakt to nechápu....jedinej jeden blbej den sem ujela a dala si víno (a pak následně jedla s kámoškama buchtu, sýr a další věci asi ve 3 ráno) ale jinak jsem jedla normálně tak jak rodiče akorát večer si na grilování dala jen jeden kousek a dojedla se zeleninou, byla 2x běhat a 2x na pěší tůře (2x8km) a po 4 dnech mám o 3 kg nahoře.....to fakt nechápu.
já prostě nemůžu zároven žít a hubnout. Budto budu hubnout a žádnej společenskej život a nebo holt budu žít jako ostatní ale budu holt jak prase......fakt Sofiina volba.
Tedka to budu 2 tejdny dávat dolů....pak přijde zkouškový a mám to zase nahoře.....jediný co mě asi drží je fakt že někdy za měsíc mám hotovo a pak jsou prázdniny a tak si nahubnu do zásoby a když pak někam půjdu a za 3 dny naberu 3kg tak mě to třeba tak nerozhodí....
jak já bláhová jsem se před 14 dny radovala že už mám pod 80kg...houbeles sem zpátky jak jsem na tom byla a navíc ještě hůř...ty blbý 3kg jsme dávala dolů asi 2 měsíce, tedka to mám za 4dny zpátky.....
fakt tomu nerozumím..... prostě veškerá hubnoucí motivace je ta tam a navíc jsem se ještě pohádala s matkou takže je doma pěkný dusno.......

sn- velká bageta s Lučinou linie a sýr 30%
sv- actvia lehká a fit+3polystyrény
o- francouzské brambory
sv- jogurt jogobela jahoda
ve-4 zeleninové placičky

zbytek dopíšu večer

Tuhle miluju

9. května 2009 v 7:00 | darkness |  Real girls
jak se vám líbí tahle slečna? mě přijde úplně dokonalá...je hodně hubená a přesto není kostnatá a má pěknej obličej a prsa :D
fakt nádherná! takhle bych chtěla vypadat!!!

7.5.

7. května 2009 v 11:51 | darkness |  Můj jídelníček
sn- stračatela tvaroh Madeta
sv- jablko, racio freestyle sýr
o- bude jogurtový nápoj activia a banán
sv- nevím co
ve-nevim
+ asi večer padne náký to vínko

ahoj,jak se dneska máte? jak vám všem jde hubnutí? já bych řekla že u mě jídeláky jsou celkem ok ale ten sport mi nák poslední dobou nejde:( no snad to bude lepší!
co říkáte na ten novej design?
no jak mě už znáte tak vás zase až do pondělka opustím jedu za kámoškou do Kolína a pak a zítra navečer jedu za rodičema a prarodičema na chatu. Naši pozvali spousty lidi na grilovačku....docela se těším.

dejme tomu

6. května 2009 v 23:58 | darkness |  Můj jídelníček
tak dejme tomu, že je design hotovej...něco jsem oproti včerejšku pozměnila a řekla bych že to vypadá daleko líp, co říkáte? sice mi něco nesedí na milimetry přesně ale neva a pokud budu mít po zkouškovým více času tak to ještě doupravím.....

můj jídelnák:
sv- hrst musly s mlékem 200ml
sv- půlka jablka
o- velká celozrnná bageta+sýr 5plátků 30% +okurka 12koleček +sýrová pomazánka 2lžíce
sv- -
ve- celozrnný rohlík+3plátky 30%, 10cherry

už tady u toho chcípám

5. května 2009 v 23:56 | darkness |  Můj jídelníček
holky....rozcestníky sem už jakž takž udělala....né že by to bylo perfektní ale líp to nejsem schopná udělat. Taky jsem načala novej design....není to finální verze, není to podle mího gusta, není to bohužel to co jsem si představovala ale už u toho dřepím od 9 večer a už se mi zavíraj oči.....zítra se to pokusím vylepšit ale tedka tady u toho fakt usínám.....
Dám vám vědět až to bude komplet hotovo.

Jinak můj jídelák:

sn- hrst musly+ 2dcl polotuč.mléka, polystyrén se lžičkou marmelády Linessa
sv- 1/2 jablka
o- 100g šmakoun, 30g brambor, 300g dušená zelenina
sv- activia lehká a fit hruška, banán
ve- 3 bílky, salát: 200g ledový, 7 cherry, 3 ředkvičky, 1/2 červená paprika
navíc(10:00) -1dcl mléka s 1/2 lžičky granka
pití: 1l jemně perlivá voda
sport: zase nic:(


proč hubnu?

5. května 2009 v 22:24 | darkness |  Základní info
Sama nevím proč vlastně hubnu.Jasně, protože jsme tlustá!!!
Ale, už nevím proč chci být hubená.
Už od mala jsem byla trošku oplácaná.Ale neřešila jsem to.Až později okolo 13 let jsem podnikala první hubnoucí pokusy.Vždy jsem kilo dvě zhubla a pak dvojnásobek nabrala.Zlom nastal když jsem šla do tanečních.Kvůli tomu aby se mnou někdo chtěl tancovat jsem z 75kg zhubla asi na 62.Udržovala jsem si to po dobu tanečních.Pak jsem přibrala na 80kg.
Ale ted v tom lítám zase.Už delší dobu.Nevím kolik vážím.Ale určitě pod 70kg!
Fakt nevím!
Začínala jsem hubnout s tím, že :
1)chci dostat práci.V tom v čem dělám záleží na talentu samozřejmě, ale hubenější lidi to mají jednoduší.Pohybuji se na veřejnosti, mezi lidmy.Když se dva lidi ucházejí o stejnou pozici, mají stejnou dávku talentu, stejné schopnosti, ale jeden je hezký a hubený tak samozřejmě vyhraje on.Prostě se dobře prodává co skvěle vypadá, že.
2)chci si kupovat oblečení, který se mi líbí ( a né muset si jít vybrat jiný kalhoty, protože ty co se mi líbí maj jen ve velikosti 34)
3) najít si konečně pořádného chlapa
4)být hezká, být sexy
Ale ted? Na ulicích vidím holky, které mají velikost jako já, nebo i větší a mají trendy oblečení. Vedou se za ruku se sexy chlapem.
Tak proč mám kurva hubnout?
Protože:


blog v rekonstrukci

4. května 2009 v 1:05 | darkness |  Moje zpovědnice
Už asi 3 hodky dělám na novém designu teda na těch zatracenejch rozcestníkách.Dobrá zpráva je že už jsem přišla jak na to, ale je to děsná piplačka. Původně jsem chtěla některý rubriky smáznout a udělat znova aby to bylo méně pracný ale pak jsem si říkala že by to vlastně vzalo i ty články co jsem tady psala někdy před 3rokama (což nechci, protože je to něco jak kus mě samotné) a navíc kdybych smázla rubriky tak by to smázlo i články a to už je lepší udělat novej blog a to zase nechci.Výsledkem je že budu mazat jen rubriky jako je thinspo a tak a jídeláky a ty ostatní věci nechám akorát teda náký články budu muset přeházet ale na to už tedka nemám sílu (je jedna v noci, teda spíš ráno) pokusím se to dodělat jak to jen půjde ale vidím to spíš až na úterý večer, protože zítra musím uklízet a večer mám sraz s tátou.
Náký ty rozcestníky jsem už přidala, ale spíš jen tak jak jsem zkoušela jestli to funguje takže ty články jsou děsně zmatený tak abyste se nedivily.

JINAK DĚKUJU VŠEM KDO MI RADILY JAK NA TO A HLAVNĚ DĚKUJU KLARUSCE ZA NÁVOD CO MI POSLALA, PROTOŽE JINAK BYCH TADY NAD TĚMA ROZCESTNÍKAMA SEDĚLA DALŠÍ TŘI HODINY.
NO A TAKY DĚKUJU ZA KOMENTY!!!
MĚJTE SE MOC FAJN

Důvod tohoto blogu

4. května 2009 v 0:22 | darkness |  Základní info
Ahoj,

rozhodla jsem se založit tento blog z jednoho jediného důvodu.A to, že mi strašně pomáhá, když se můžu vypsat ze svých pocitů a problémů.
Dříve jsem jen různé blogy navštěvovala a psala tam komentáře, ale po čase jsem zjistila, že mi to moc nestačí.