Duben 2009

30.4.

30. dubna 2009 v 13:32 | darkness |  Můj jídelníček
snídaně: plátek vánočky s máslem
svačina: jablko
oběd: 10cherry rajčat, červená paprika
svačina: bude snad meloun
večeře: zeleninka a cottage nebo cottage se sladkou příchutí a polystyren (uvidím co nakoupí kámoška)

Tak holčiny jen v rychlosti, brutálně nestíhám. Takže....
....zkoušela jsem udělat ty rozcestníky ale nešlo mi to, zkusím to zase až příští týden.
Tedka odjíždím na víkend tak tu zase nic nového nebude, ale kámoška má o víkendu na mobilu net takže na vaše bločky se podívám (bohužel se z mobilu nejde přihlásit na blog a psát články ) ale komenty k vám psát budu.

Jinak za poslední 3 dny jsem jedla dost málo což se projevilo na tom, že jsem zhubla jen nejspíš svaly (na horní polovině těla jsem zhubla ale břicho, stehna a zadek zůstaly).....

no tak se mějte fajn a užijte si sluníčko a tak.
papa vaše darkness!

27.dubna

27. dubna 2009 v 10:31 | darkness |  Můj jídelníček
jen v rychlosti-píšu ze školy:)

sn- 2silný plátky mazance s máslem
sv-nic
oběd- dopíšu
sv-
ve-
pití-
sport-

HOLKY NEVÍTE JAK SE DĚLAJ V MENU NA BLOGU ROZCESTNÍKY?!!!! JE TO DŮLEŽITÝ, CHTĚLA BYCH KONEČNĚ UDĚLAT TEN NOVEJ DESIGN ALE CHCI TO TU CELÝ NĚJAK PŘEKOPAT TAK AT TO NEDĚLÁM PO KOUSKÁCH! KDYBYSTE NAPSALI DO KOMENTŮ JAK NA TO, BYLA BYCH VÁM VDĚČNÁ!
DÍKY

jinak víkend byl fajn, jídlo bych hodnotila tak na 2-3, byla jsem na kole a i jednou běhat, takže ok. A váha dneska hlásila 79,7 takže o 2deka mín než v sobotu ráno, ale to bude asi tím, že jsem včera jedla asi už v 5.....
Jinak taky nám dneska dávaj Souboj v těžké váze což je nová podoba pořadu jste to co jíte, takže se moc těším. Akorát nebudu doma tak mi to bude muset někdo z rodinky nahrát!
Jo a taky mě mrzí, že spousta holčin vůbec nepíše na svý blogy a některý už dokonce svůj blog zrušily bez jedinýho slova rozloučení.Takže jsem se rozhodla, že s novým designem (teda pokud mi někdo poradí jak na ty podělaný rozcestníky!!!) smažu ty co to zrušily a všechny ty co na blog nenapsaly už dýl jak 2-3týdny......kdyby se některá z vás vrátila tak se ozvěte a já si vás přidám!
no tot vše, večer ještě dopíšu jídelák a napíšu, papa! vaše darkness

25. sobota

25. dubna 2009 v 10:14 | darkness |  Můj jídelníček
sn- 9:00 1/2celozrnn.rohlík s máslem a šunkou, bílí jogurt Revital +3lžičky granka
sv- asi nic, budu se péct v autobuse s milion důchodcema
o- nevim
sv-paprika
ve- grillovaný hermelín+zeleninka


Jen v rychlosti holky, za chvilku vyrážim ke kámoščině babičce, která je v lázních takže budeme mít celej baráček pro sebe.Se těším....opalovačka, pokec však to znáte.Vrátím se až v neděli večer.
Samozřejmě jedinej problém je zase jako vždy jídlo, ale snad to půjde, protože dneska jsem se postavila na váhu a bylo tam číslo asi po roce a půl který začínalo číslem 7!!!!!!!!!!!
takže váha 79,9kg po ránu.
Udělalo mi to hroznou radost, teda nejdřív jsem šokem málem spadla z váhy, ale potěšilo mě to, protože zrovna včera jsem si říkala "co bych dala za tu zkurv...ou sedmičko na váze". Ale spíš si myslím, že je to těma zábalama na celulitidu co si ted dělám než jídelníčkem, no ale uvidíme.
Nějak mě to nabilo optimismem, taková motivace odolat všem svodům......když se nebudu chovat jako kretén tak až se v neděli vrátím tak to pořád bude začínat sedmičkou a když se mi podaří bejt ta hodná maminčina holčička tak tam třeba bude o pár deka mín......takže jsem si už do tašky přibalila i botky na běhání a tepláky, třeba se mi podaří je tam využít.

tot vše moje milé spřátelené, jdu to dobalit a ještě v rychlosti poklididt byt:(
papa mějte fajn víkend!!!
vaše darkness

24.4.

24. dubna 2009 v 23:46 | darkness |  Můj jídelníček
8:00 suchý celozrnný rohlík
10:00 jablko
11:30 banán
13:15 zapečené celozrnné těstoviny se špenátem a sýrem 30%1/2talíře
15:45 2 polystyreny s Linessa marmeládou2lžičky na každý
18:15 polystyren s hermelínem30g, jogurt Revital od Olmy
21:00 bílekna suchu na pánvy, psyllium2lžičky ve vodě
pití: 1,5l jemně pelrivá voda, 1l cola zero
sport: 15min rotoped, 20min posilko stehna

hm........................

23. dubna 2009 v 23:33 | darkness |  Můj jídelníček
8:30 kobliha :(
11:00 bebe dobré ráno oříškové
14:00 banánstředně velkej
16:00 celozrnn.těstoviny zapečené se špenátem a 30%sýrem1/2 talíře
19:00 3 polystyrény+hermelín Figura1/2, jogurt Linessa jahoda
pití :3l jemně perlivý Rajec
sport: posilko stehna

Tak s jídelníčkem jsem spokojená tak max na 70%.....ráno ta kobliha nemusela bejt, asi hodinku po ní ani né jsem dostala zase hlad a ani mi nechutnala (což je teda divný ale snad je to jen pokrok k dobru).
Jo koukala jsem se na statistiku a přesto že mám u minulýho článku jen 7 komentů (ale i za ně vroucně děkuju!) tak u mě dneska bylo celkem 103 lidí! Což jsem ani netušila. Do tedka jsem žila v přesvědčení, že ke mě chodí tak deset "sbéček" a sem tam někdo novej....docela mi to teda vyrazilo dech teda v tom příjemným smyslu!

zejtra naschledanou!
vaše darkness


23.4.2008

23. dubna 2009 v 0:27 | darkness |  Můj jídelníček
snídaně 9:00 hrst suchých cereálií, jablko
svačina 12:00 celozrnný rohlík, 1 trojůhelník sýra Apetito
oběd: 15:30 vařený květák(mozeček)hodně, bramboryhodně
svačina: --
večeře: 18:00ovofit jahoda, 7ks jahod
pití:2l neperlivý vody, 0,5l cola light

Dnešek byl tak trošku o ničem. Akorát jsem dostala menses, takže jsem oteklá a nebylo mi zrovna hej, takže sem dnešek víceméně proflákala.Tedka mě docela trápí to, že nemůžu najít nákou brigádku, protože nemám penízky na prázdniny a nechci je celý proflákat doma nebo na chatě.Navíc se moje kamarádka přestěhovala do španělska a nabídla mi at tam na týden na dva přijedu, že se o mě postará. No ale přesto budu potřebovat 5-7tisíc korun na letenku a dopravu z Madridu, plus samozřejmě nějaký kapesný.....taky ještě během léta mají 4 lidi narozeniny a ještě k tomu kulatiny, takže co se týče tedka mejch financí tak je to dost náročný.
Problém je že žádnou brigádku na 14 dní max. na měsíc nemůžu najít, protože jsem za ten půlrok co nepracuju sem zlenivěla a za kasu do alberta se mi samozřejmě nechce a jinak asi díky krizi je na léto strašně málo brigád......
Taky jsme vám přidala statistiku pod menu abych veděla jak ke mě chodíte(abych vám pak mohla vynadat:D ) a v pátek mám v plánu snad konečně nový design tak jsem zvědavá.....to je asi z dneška všechno o mě....mažu spát. papa hubnulky!

Mrož

22. dubna 2009 v 0:23 | darkness
Tak tuhle zmrzku miluju. Jé výborná a navíc málo kalorická.
100G MÁ JEN 423kj
(JEDEN NANUK MÁ JEN 43G COŽ ZNAMENÁ ŽE NA NANUK VYCHÁZÍ 200KJ-50KCAL!!!!)

obal:
tmavá poleva:
světlá bílá poleva:

cviky na vntřní stehna, spodní břichi a triceps....

20. dubna 2009 v 1:01 | darkness |  Moje zpovědnice
ahojky holky,

neznáte některá nějaké posilovací a zeštíhluící cviky na tyhle partie?:

vnitřní stehna-ale na tu horní nejširší část co je hnedka pod zadkem(já nějaký cviky znám ale zabírají spíš na tu střední část a nebo tam dole u kolen)
Tam mám nejvíc usazenýho tuku a mám tam takovou jakoby bouli, která nejde dolu.Každej tejden se měřím a třeba z tý střední části jsem za pár měsíců dala dolů 4cm ale z tý horní ani centáček, takže mi to hubne jen od půlky dolu.Jestli to takhle půjde dál tak se docela bojím že uprostřed stehna budu mít třeba 50cm a nahoře 70..což je dost děsný.....

spodní břicho- neboli pneumatika. Nic na to neznám, většina cviků na břicho jako sedlehy nebo sklapovačky zabírají na tu horní část pod žebrama max . okolo pupíku

triceps- kromě toho, že se zapřete a děláte jakoby kliky pozpátku

tak holky poradí některá prosím? jinak mocinky děkuju za komenty!!!!

zase se ozvu, mám vás ráda!
pa vaše darkness

15.dubna

16. dubna 2009 v 0:10 | darkness |  Můj jídelníček
snídaně 6:00 Bebe dobrá r. čoko - 25% cukru (4ks-celé balení)
svačina 10:00 Bebe dobrá r. oříškové (2ks)
svačina 12:00 activia lehká a f. hruška
oběd 14:30 celozrnn.těstoviny 30g +dušená zelenina 400g
svačina 16:00activia bílá sladká
večeře 18:20 corny linea bílá čoko
pití: 1,5l neperlivá dobrá voda, 3dcl cola light

víkend na moravě

14. dubna 2009 v 12:39 | darkness |  Moje zpovědnice
tak akorát jsem se vrátila holky, vyrážela jsem ráno pře osmou a dorazila až ted, cesta byla děsná v tom horku a navíc nám to ujelo takže sme musely 4x!přestupovat, takže hrůza a děs!
Co se týče váhy tak je to zase 82,4kg a to po ránu! Hrozný!Co se týče jídla tak bych se za ten prodlouženej víkend hodnotila 3 až 3- protože jsem si každý den dopřála zmrzlinu ale zase na druhou stranu jsem hodně spotovala: chodila před večeří na 20min běhat, taky jsem 2x posilovala a 2 x byla na celodenním vejšlapu(15km a 23km) takže celkově bych si dala tak za 2! Takže reativně spokojenost. Akorát mě z toho šíleně bolej svaly a taky jsem si na těch tůrách tak debilně spálila obličej-teda respektive jenom levou půlku mám červenou jak rak a druhou bílou jen lehce opálenou.Taky sem si spálila krk a levou ruku.Takže vypadám jak kdybych vylezla z cirkusu fakt:(

No musím si vybalit a vyprat věci! mějte se! večer vám ještě hodím jídelák!
papa

jídelák:
snídaně: Bebe dobré ráno(4ks v balení)
oběd: celozrnn.těstoviny 50g a dušená zelenina 300g s nivou 10g
večeře: ovofit jahoda a hrst musly
pití: 2l jemně perlivá voda
sport: nic