Únor 2008

Nový blog

3. února 2008 v 21:35 | darkness |  Terminus technikus
Vážení přátelé,
po několika problémech na tomto blogu jsem rezignovala a přestala psát příspěvky, což mi bylo vyčítáno v emailech.jsem ráda, že sem některá z Vás zajde a napíše kometář a proto jsem se rozhodla v blogu pokračovat nadále, akorát na jiné adrese.
Od zalkožení nového blogu očekávám funkčnost a hlavně doufám, že to pro mě může být třebai určitý impulz jak začít znovu s čistým štítem a tentokrát už naplno a pořádně.Myslím, že Ty z Vás co sem chodí ví o čem mluvím.
Chtěla jsem Vás proto poprosit(Vás co máte blogy) zda by jste mi mohli do komentáře napsat na jakém serveru blog máte a jak funguje, zda jste tam někdy měli problémy...atd(problémy u mě: př. ani na po5tý pokus se mi nepodařilo zveřejnit článek a pokaždé se smazal, takže jsem vše psala znovu, nejdou někdy přikládat obrázky..atd,)
Momentálně uvažuji o založení blogu na webgarden.cz ,a le chtěla bych na něm mít tzv. shoutbord(provozovaný službou Bluebord) a nevím zda se to dá naistalovat kdekoliv(protože mě to například na blog.cz nešlo ani na popátý)Jestli nevíte co myslím, tak se prosím podívejte na blog True: www.true.desire.sblog.cz je to taková růžová tabulka se vzkazy.Mohla bych se přestěhovat na sblog.cz ale nechce se mi kvůli tomu zakládat na seznamu email.
takže Vás prosím o napsání Vašich zkušeností, děkuji.
darkness destination